spot_imgspot_img

Nagroda OEN Office Oscars dla OKI

Inteligentne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 MC883 firmy OKI Europe otrzymało nagrodę Office Oscar magazynu OEN w uznaniu za innowacyjne funkcje i wartość, którymi może wzbogacić organizacje w wielu sektorach.

Nagroda OEN Office Oscars jest przyznawana firmom za nowe produkty, usługi lub inicjatywy, które podnoszą poprzeczkę pod względem standardów, doskonałości, jakości i wartości.

Nagroda jest najnowszym wyróżnieniem dla modelu MC883, który został zaprojektowany z myślą o usprawnieniu miejsc pracy w najbardziej wymagających branżach, takich jak usługi profesjonalne, służba zdrowia i budownictwo. W 2020 r. urządzenie MC883 otrzymało również nagrodę Editor’s Choice Award czasopisma Print IT Reseller.

W sektorze usług profesjonalnych, gdzie szybkie, dokładne i bezpieczne zarządzanie dokumentami jest kluczowe do spełnienia potrzeb klienta, MC883 umożliwia uwierzytelnianie za pomocą kodów PIN i ID, aby stale zabezpieczać poufne dokumenty, jednocześnie oferując pełną możliwość śledzenia. W czynnym przez całą dobę sektorze służby zdrowia, inteligentne urządzenie wielofunkcyjne zapewnia nieprzerwane wsparcie, oferując całodobową dostępność i zachowując poufność informacji.

Identyfikatory, karty pacjentów i informacje medyczne mogą być drukowane, skanowane, przechowywane i wysyłane oraz pozostają dostępne o każdej porze dnia. Grupy robocze z branży budowlanej mogą polegać na urządzeniu MC883, które pomaga przestrzegać harmonogramu projektów oraz dbać o zadowolenie klientów, zapewniając nieprzerwaną możliwość drukowania i skanowania dokumentów i planów w wysokiej jakości w dowolnym czasie.

Ponadto, dzięki łatwej, samodzielnej konserwacji urządzenia, użytkownicy mogą serwisować urządzenie w każdych warunkach bez potrzeby korzystania z usług wyspecjalizowanego inżyniera.

Źródło: OKI

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak