ZING

KATALOG BRANŻY POLIGRAFICZNEJ | EDYCJA 2024

REDAKCJA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TREŚĆ REKLAM I OGŁOSZEŃ
ORAZ ZA TREŚĆ STRON, DO KTÓRYCH PROWADZĄ LINKI
(W TYM ADRESY EMAIL).


ZiNG S.A. jest dystrybutorem papieru, podłoży dla poligrafii oraz mediów do reklamy wielkoformatowej i komunikacji wizualnej. Spółka dystrybuuje również materiały oraz akcesoria do pakowania w tym produkty z segmentu food packaging do pakowania żywności.

ZING jest polską firmą, wyłącznie z polskim kapitałem zakładowym działającą na rynku od przeszło 30 lat. Na wyższą jakość serwisu, którą ZING przyjął za swoją dewizę, składa się dopracowana logistyka, blisko 34 tysiące mkw powierzchni magazynowej oraz zespół najlepszych specjalistów, dzięki którym zamówienia wraz z dostawą w dowolne miejsce w kraju realizowane są maksymalnie w ciągu 24h.

Magazyn ZING przygotowany na Wasze potrzeby

Oferta ZING dla poligrafii obejmuje kompleksowe zaopatrzenie zarówno dla drukarń offsetowych jak i cyfrowych w podłoża do druku w tym: papiery powlekane drzewne i bezdrzewne, papiery niepowlekane, papiery książkowe, kartony GC1, GC2, papiery ozdobne, tektura lita, etykiety, okleiny introligatorskie, papiery z recyklingu.

Media do komunikacji wizualnej, (potocznie viscom) to segment reklamy wielkoformatowej, w której ZING oferuje zarówno podłoża sztywne – płyty z tworzyw sztucznych jak i miękkie, wśród których wyróżnić należy: banery, papiery posterowe, folie samoprzylepne, backlity, frontlity, laminaty, tapety, siatki mesh, dzianiny i tkaniny reklamowe i wiele innych.


Słuchaj podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA

Bestsellery wśród produktów opakowaniowych sprzedawanych przez ZING to przede wszystkim taśmy klejące również z nadrukiem, folie POF termokurczliwe, folie stretch i folie bombelkowe. Ważną podkategorią będą tu produkty do pakowania żywności, folie i papiery pakowe, opakowania i naczynia z folii PET i folii PP.

Zapraszamy – Just zing it!


ZING S.A.
Al. Jerozolimskie 212
02-486 Warszawa
infolinia: 801 322 333
e-mail, WWW

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Katalog Firm

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

Drukarnia Interak

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

Drukarnia Interak