Ecco Plus

KATALOG BRANŻY POLIGRAFICZNEJ | EDYCJA 2024

REDAKCJA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TREŚĆ REKLAM I OGŁOSZEŃ
ORAZ ZA TREŚĆ STRON, DO KTÓRYCH PROWADZĄ LINKI
(W TYM ADRESY EMAIL).


Spółka Ecco Plus powstała w 2016 roku jako wyspecjalizowane przedstawicielstwo istniejącej od przeszło 30 lat grupy poligraficznej. Holding od początku działalności funkcjonował jako dostawca podłoży drukowych dla poligrafii, z czasem poszerzając asortyment o materiały opakowaniowe, folie i papiery do produkcji opakowań miękkich oraz media dla sektora Visual Communication czyli druku wielkoformatowego i reklamy.

Na opinię Grupy świadczącej najwyższą jakość serwisu w branży pracuje dziś 182 specjalistów, w pełni zoptymalizowana logistyka, ponad 32 tysiące mkw. powierzchni magazynowej (w tym 3 magazyny lokalne i 7 platform przeładunkowych). Jednak najbardziej dumni jesteśmy z niezależnego charakteru naszych Spółek i całkowicie polskiego kapitału zakładowego. Cieszymy się bardzo, że nasi Klienci coraz częściej dostrzegają wartość dodaną wynikającą z tego faktu. Wspierając polskie marki, wspierasz rozwój krajowej gospodarki.

Tutaj jesteśmy

SPECJALIZACJA:

Dywersyfikacja modelu biznesowego polegająca na działalności w kilku sektorach biznesowych pozwala na uzyskanie mocnej pozycji rynkowej, a także zapewnia możliwość stabilnego, długoterminowego rozwoju. Specjalizacja Ecco plus obejmuje branże silnie powiązane, a kierunek rozwoju oferty podyktowany został potrzebą kompleksowej obsługi Klientów w czterech kluczowych obszarach:

To nasz magazyn

PRINT/POLIGRAFIA – gwarancji sukcesu upatrujemy we współpracy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, zapewniającymi najwyższą, a co najważniejsze powtarzalną jakość produktów. Ogromna powierzchnia magazynowa oraz silna pozycja zakupowa jako Grupy powiązanych spółek pozwala na utrzymanie bogatego asortymentu i atrakcyjnych cen.

FLEXIBLE/FOOD PACKAGING – opakowania na żywność oraz materiały do produkcji takich opakowań, to szeroka oferta skierowana zarówno do producentów żywności jak i hurtowni. Znajdziemy tu zarówno folie certyfikowane do kontaktu z żywnością jak i papiery z powłoką (papiery tłuszczoszczelne) jak i naczynia jednorazowego użytku: kubki, tacki, opakowania cukiernicze itp.

INDUSTRIAL PACKAGING – materiały, akcesoria oraz rozwiązania służące optymalizacji procesu pakowania to nieodłączny etap każdej produkcji. Taśmy pakowe, folie stretch, folie bąbelkowe, pudła to tylko część bogatej oferty opakowań. W ostatnich latach obserwujemy bardzo szybki rozwój usług e-commerce. Również i tutaj chcemy dzielić się swoim doświadczeniem oferując nie tylko funkcjonalne, opakowania tekturowe (zwrotne i bezzwrotne), dedykowane do wysyłek internetowych, ale także doskonały serwis. Ecco Plus wciąż rozwija ten segment rynku, najnowszym produktem w ofercie są papierowe taśmy klejące, które coraz częściej zastępują tradycyjne taśmy pakowe.

VISUAL COMMUNICATION – czyli media dla komunikacji wizualnej, reklamy wielkoformatowej i branży sign and display. Znajdziemy tu zarówno podłoża w roli takie jak: bannery, rollupy, tekstylia, fototapety, siatki mesh, flagi, folie, laminaty, papiery bilboardowe, a także płyty z tworzyw sztucznych: akrylowe, ze spienionego PCW, kompozytowe i wiele innych.

Serwis dla branży reklamowej obejmuje również możliwość cięcia oraz optymalizacji rozkroju płyt. Druk wielkoformatowy, cała branża reklamowa to wciąż dynamicznie rozwijająca się część powiązana z poligrafią. Widząc ten potencjał poszerzamy nasze portfolio produktowe o folie samochodowe Image Perfect, a także laminaty do ich zabezpieczania.

LUDZIE:

Komfort w postaci niezawodnej logistyki, wieloletnich relacji z dostawcami i dostępu do szerokiego portfolio produktów, zoptymalizowane procesy sprzedażowe oraz atrakcyjne narzędzia finansowe, pozwoliły nam skupić się na tym co najważniejsze – na ludziach! To oni, niezależnie od zajmowanego stanowiska stanowią o sile Ecco Plus.

Zgrany, zmotywowany zespół najlepszych w branży specjalistów, a przy tym zwyczajnie ciekawych, ambitnych ludzi codziennie ciężko pracuje na satysfakcję i zadowolenia naszych klientów. Ta wartość dodana, ten „plus” wyróżnia nas najbardziej na tle konkurencji – przekonaj się.


Ecco Plus Sp. z o.o.

Sienkiewicza 1/1 lok. 102
15-092 Białystok
Telefon kontaktowy: +48 695 265 692
E-mail, WWW

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Katalog Firm

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak