Color Management Consulting

KATALOG BRANŻY POLIGRAFICZNEJ | EDYCJA 2024

REDAKCJA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TREŚĆ REKLAM I OGŁOSZEŃ
ORAZ ZA TREŚĆ STRON, DO KTÓRYCH PROWADZĄ LINKI
(W TYM ADRESY EMAIL).


CMC powstał z myślą o świadczeniu usług zarządzania barwą dla branży poligraficznej i wszystkich przedsiębiorstw z nią powiązanych. Zajmujemy się zagadnieniami dotyczącymi zgodności i powtarzalności odwzorowania barw od 2006 roku.

Nasze wdrożenia opierają się na wytycznych z grupy norm ISO 12647 oraz o standardy przemysłowe związane ze standaryzacja druku. Współpracujemy z międzynarodowymi instytutami: FOGRA/UGRA, ECI, FTA.

Małgorzata Szczotka CM Consulting

Do naszych klientów należą firmy z branży poligraficznej zajmujące się drukiem offsetowym zarówno arkuszowym i zwojowym, fleksodrukiem, rotograwiurą, cyfrowym, a także ostateczni odbiorcy, jak międzynarodowe marki, agencje reklamowe oraz produkcyjne, dla których przeprowadzamy audyty jakościowe.

CMC wspiera przedsiębiorstwa z branży poligraficznej przy wprowadzaniu i wdrażaniu standaryzowanych, przemysłowych procesów w całym łańcuchu produkcyjnym: od odbitki próbnej poprzez nośnik obrazu aż po druk. Zdefiniowanymi celami podczas tego procesu są: zgodność ze standardami międzynarodowymi oraz wyższa powtarzalność druku.

Zapraszamy do współpracy!

Przeczytaj:

Małgorzata Szczotka w podcaście NIEZBĘDNIK POLIGRAFA
https://open.spotify.com/episode/4erwpe7PEdhvkYbPESvxOJ?si=gBZ8OUqGRJaCKmJ49ZuiBg
Małgorzata Szczotka w podcaście NIEZBĘDNIK POLIGRAFA

Color Management Consulting
Ul. Mariana Morelowskiego 28
52-429 Wrocław

Tel. +48 693 497 052
Email, WWW


Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Katalog Firm

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak

Opakowania i etykiety

spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak