Drukarnia Interak

WPIS AKTUALIZOWANY

REDAKCJA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TREŚĆ REKLAM I OGŁOSZEŃ
ORAZ ZA TREŚĆ STRON, DO KTÓRYCH PROWADZĄ LINKI
(W TYM ADRESY EMAIL).


Twój partner rozwiązań poligraficznych | Oczekujesz partnera rozumiejącego Twoje potrzeby poligraficzne? Poznaj ofertę wiodącej drukarni w Europie, która zadba o ich precyzyjną i terminową realizację.

Działamy od 1989 roku, a nasz zespół to ponad 300 osób, pracujących każdego dnia na sukces naszych klientów. Oprócz poligrafów, osób odpowiedzialnych za finanse i administrację, w skład naszej firmy wchodzą także graficy, informatycy, programiści oraz specjaliści z wielu dziedzin związanych z biznesem graficznym.

Nieprzerwanie poszukujemy innowacji i je wdrażamy, dzięki czemu staliśmy się jedną z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm poligraficznych w Polsce.

Cztery filary naszej firmy to:

  • wiedza,
  • kompleksowość,
  • elastyczność,
  • środowisko.

Interak działa na terenie całej Europy, głównie we Francji, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Austrii, Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Włoszech. Zapewniamy bezpośrednie dostawy do 40 krajów

Aby stale rozwijać się nie tylko na płaszczyźnie poligraficznej, ale także czysto społecznej, podejmujemy działania z zakresu zrównoważonego rozwoju. Wspieramy środowisko i akcje proekologiczne – korzystamy z zielonej energii, a także sadzimy drzewa. Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające nasze zaangażowanie. Nasz profesjonalizm przejawia się w przestrzeganiu norm ISO 9001, ISO 14001, standardu FSC i PEFC.


Drukarnia Interak jako pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych w Europie drukarni popiera Dziesięć Zasad United Nations Global Compact w zakresie praw człowieka, pracy, środowiska i przeciwdziałania korupcji. Zależy nam na tym, aby UN Global Compact i jej zasady były częścią strategii, kultury i codziennych działań naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy!


Drukarnia Interak Sp. z o.o. 
Grzępy 50, 64-700 Czarnków, Polska

t: +48 67 356 33 33
e-mail, WWW

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Katalog Firm

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING