spot_imgspot_img

Tydzień premier podcastów na YouTube

Tydzień premier na YouTube rozpoczynamy już w poniedziałek. Dla tych, którzy przede wszystkim korzystają z platformy YouTube, od poniedziałku do piątku przedstawiamy Wam podcasty NIEZBĘDNIK POLIGRAFA – odcinki 109, 110, 111, 112 i 113. Wszystkie odcinki będzie można wysłuchać już o 10:00 rano.

Każdy z tych odcinków dotyczy zupełnie innego obszaru poligrafii. Z Jakubem Szczepaniakiem (Avargraf) rozmawiamy o możliwościach, jakie oferują nowe urządzenia firmy Schmedt, Łukasz Szymański (Digiprint) podsumowuje minione miesiące i snuje plany na kolejne w roku 2024.

Andrzej Cieślak (Dynacon) z Mirosławem Pawlińskim wylewają na Waszą głowę kubeł zimnej wody w temacie cyberbezpieczeństwa także… a może przede wszystkim drukarni. Serio, już nic nie będzie takie samo po wysłuchaniu tego odcinka.

Marcin Suchocki (PC Print) opowiada co nieco o uszlachetnianiu i tym, co dzieje się z nami, kiedy kupujemy oczami. Krzysztof Pawluk (Fiery) zdradza nieco tajemnicy, choć to przecież żadna tajemnica, że większość urządzeń druku cyfrowego pracuje z wykorzystaniem platformy Fiery. Niektórzy mówią magia w automatyzacji… można i tak.

5 dni z podcastami NIEZBĘDNIK POLIGRAFA. Czy dacie radę wytrzymać?

Przy okazji możemy Was poinformować, że ruszają nagrania podcastów ŚNIADANIE FLEKSOGRAFA. Ilość tematów poruszanych w tej serii, mamy na myśli przygotowane przez nas, zapewne Was zaskoczy. Planujemy bowiem 11 sezonów, każdy po 6 odcinków.

Jednak to nie wszystko, co przygotowujemy dla Was. Zapraszamy do słuchania, komentowania i korespondowania z nami. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły, sugestie i chęci rozmowy z nami przy mikrofonie. Kto pierwszy chętny???


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING