spot_imgspot_img

Nilpeter FA-22 w MP+H Packaging

MP+H Packaging, duży dostawca dla przemysłu farmaceutycznego, medycznego i opieki zdrowotnej, kupił najnowocześniejszą maszynę Nilpeter FA-22, aby zwiększyć moce produkcyjne i sprostać zapotrzebowaniu, jakie w szeroko pojętym przemyśle medycznym wywołał COVID-19.

Firma MP+H Packaging z siedzibą w Manchesterze dostarcza i produkuje drukowane opakowania elastyczne i etykiety, w tym saszetki, torebki, folie typu flow wrap dla sektorów: farmaceutycznego, medycznego, nutraceutycznego, weterynaryjnego, opieki zdrowotnej oraz zdrowia i urody.

MP+H, akredytowane przez BRC na poziomie AA High Risk w zakresie opakowań i materiałów opakowaniowych, oferuje doświadczenie i wiedzę techniczną w ramach zgranego zespołu, co zapewnia klientom najlepsze połączenie kosztów, obsługi i elastyczności w połączeniu z konkurencyjnymi terminami realizacji.

Nowa maszyna FA-22 jest doskonale dopasowana i uzupełnia istniejące portfolio maszyn MP+H Packaging. Zapewniając dodatkową szerokość wstęgi, pozwala na większą elastyczność przy doborze rozmiaru produktu i zwiększenie liczby drukowanych na wstędze etykiet. FA-22 jeszcze bardziej podnosi jakość produkcji MP+H w zakresie druku i kontroli kolorów, a dodatkowo będzie uzupełniona o systemy kontroli farmaceutycznej pracujące w 100% na linii produkcyjnej, w tym oprogramowanie do kontroli kolorów.

Marc Bradley, dyrektor zarządzający MP+H Packaging, powiedział:

“Jako firma, skupiamy się na wysokiej klasy pracach farmaceutycznych i medycznych, a ta nowa maszyna drukująca Nilpeter w znacznym stopniu pomoże nam nadążyć za popytem wywołanym przez COVID-19 w szeroko pojętym przemyśle medycznym. Nilpeter zapewnia, że my, jako firma, dalej wspieramy nasze sektory biznesowe za pomocą najnowszej dostępnej technologii druku. Nowa szerokość wstęgi wprowadza nas w nowe formaty opakowań i uzupełnia naszą istniejącą i przyszłą bazę klientów w szerokie i szybkie maszyny pakujące i formaty.”

“FA-22 daje nam dalszą optymalizację do naszych obecnych linii Nilpeter w „czystej” wydajności. To był zupełnie inny sposób na zakup maszyny w obecnym klimacie pandemii (spotkania na Zoom-ie i podpisanie umowy wraz z instalacją), ale mieliśmy pełne zaufanie do realizacji naszych oczekiwań dotyczących tego wydatku kapitałowego.”

Nick Hughes, Dyrektor Zarządzający, Nilpeter Ltd. powiedział.

“Dzięki naszej wzajemnej współpracy, FA-22 została zainstalowana i uruchomiona w mniej niż tydzień, pomimo ograniczeń COVID-19. To był wielki wysiłek wszystkich zaangażowanych stron.”

Źródło: Nilpeter

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak