spot_imgspot_img

Ankieta dotycząca targów drupa

Targi drupa 2024 zbliżają się nieuchronnie. Właściwie możemy powoli odliczać do ich początku. Tak, zdajemy sobie sprawę z tego, że nie było ich 8 lat. To prawdziwa, całkiem realna epoka w poligrafii. Pojawiła się sztuczna inteligencja (AI), cokolwiek się pod tą nazwą kryje, ChatGPT, rozwinięta automatyzacja i robotyzacja w naszej branży. To ogromny przeskok.

Wracamy z dalszym ciągiem ankiety, którą przygotowaliśmy dla Was. Proste pytania i propozycje odpowiedzi. Wszystko w nowymi miejscu, gdzie ankiety będą prezentowane. Już niedługo włączymy oficjalnie… Ta ankieta będzie widoczna do 20 maja. Kolejna, już jest przez nas przygotowana.

Zapraszamy Was do udziału w ankietach publikowanych przez naszą redakcję. Już niedługo ruszy również „BADANIE 2024”, które będzie dla Was miłą niespodzianką. Tymczasem, bardzo Wam dziękujemy za Wasze głosy. To wspaniale, że wspólnie działamy dla dobra naszej branży!

Czy wybierasz się na targi drupa 2024?

Gdybyś wybierała się/wybierał się na targi drupa 2024, to jakich tematów byś szukała/szukał?


Podsumowanie będzie mogli przeczytać także w tym miejscu. Damy Wam o tym znać!


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING