spot_imgspot_img

Elitron na targach drupa 2024

Elitron – to znany producent wielokrotnie nagradzanych cyfrowych systemów cięcia oraz rozwiązań automatyzacyjnych i oprogramowań do precyzyjnej i wydajnej produkcji. Producent specjalizuje się od kompaktowych stołów do cięcia po w pełni automatyczne wysokowydajne urządzenia.

- Reklama -

Firma rozwija każdy projekt ściśle współpracując z klientami, aby zaoferować rozwiązania, które są w stanie w pełni zaspokoić dzisiejsze wymagania produkcyjne nabywcy, jednocześnie starając się uwzględnić wyzwania jutra. Urządzenia do cięcia są w 100% „Made in Italy”.

Podczas targów DRUPA, będzie można obejrzeć dwie maszyny:

  • Najnowszą, jeszcze bardziej zautomatyzowaną wersję  Kombo TAV, która jest obecnie jednym z najlepszych na rynku elastycznym i modułowym rozwiązaniem dedykowanym cięciu POS-ów, displayów i opakowań tekturowych. Poza wszechstronnością urządzenia warto podkreślić precyzyjne cięcie szerokiej gamy materiałów.
  • Natomiast drugim systemem do cięcia będzie bardziej kompaktowy model SPARK 19.16, który stworzony jest z myślą o producentach materiałów POS, opakowań, aplikacji reklamowych – jako świetne uzupełnienie dużego parku maszynowego.

LFP Industrial Solutions jest renomowanym dystrybutorem marki ELITRON, przedstawiciele będą znajdować się w hali 16 na stoisku D11.

Źródło: LFP Industrial Solutions


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak