spot_imgspot_img

#118. O szkolnictwie nigdy za wiele. Podcast

Zapraszamy Was do wysłuchania kolejnej premierowej rozmowy w serii podcastów NIEZBĘDNIK  POLIGRAFA. Przy okazji chcemy Wam serdecznie podziękować za słuchanie i dzielenie się swoimi przemyśleniami z nami. 118 odcinków, to robi duże wrażenie, ale o samych statystykach i tym, co dzisiaj się dzieje w obszarze tej serii podcastów, zapewne niedługo przeczytacie na naszych łamach, bo kilka niespodzianek, jak zawsze przygotowaliśmy.

Wracając jednak do dzisiejszej premiery… Rozmów o szkolnictwie nigdy za wiele. Zwłaszcza, że ciągle wydaje się nam wszystkim, że na ten temat wiemy już bardzo dużo, czasami wręcz wszystko. Tym razem do rozmowy o obszarze szkolnictwa, zdobywania wiedzy i nieco o dniach drukarza w Nowym Targu rozmawiamy z Erykiem Mirosławem Woźniakiem (drukarnia Ewadruk) oraz Piotrem Lisem (3M). Oczywiście, za dużo nie narzekaliśmy, a nawet szukaliśmy najważniejszych punktów, które mogą dzisiaj naszą branżę poligraficzną w jakiś sposób wypromować.Piotr Lis przy okazji spotkania zapytał młodzież, jak nazywają nasz zawód i branżę i odpowiedź nawet nas zaskoczyła. Czy chcecie ją poznać? Zapraszamy do wysłuchania podcastu o temacie, który dla nas wszystkich związanych z nasza branżą… jest po prostu ważny.

Jak zauważyliście… od jakiegoś czasu równolegle premiera jest również na kanale YouTube…

Premiera 16.05.2024 r. godz. 15:00


Zapraszamy do naszego NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA. A w nim wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”.

Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Wszystkie podcasty zostały przez naszą redakcję podzielone na sezony, w których prezentujemy od 6 do 7 odcinków. Wiele z tych tematów nie straciło swojej aktualności. Warto słuchać. Podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na Google Podcast, Spotify, Apple Podcasts oraz Deezer.

Część z naszych gości prezentujemy poniżej. Jeżeli tylko chcesz zadać dodatkowe pytania naszym gościom, skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej. Na pewno z Twojego pytania skorzystamy.

Naszymi gośćmi byli dotychczas między innymi: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Sławomir Iwanowski (Kodak), Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus), Jacek Kobyliński (Muller Martini), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska), Jakub Szczepaniak (Avargraf), Jarek Krasnodębski (Konica Minolta), Piotr Lis (3M), Gabriela Swat (Duplo Polska), Zbigniew Bohdan (Emipak), Małgorzata Szczotka (CMC}, Szymon Symonowicz (Digiprint), Stefan Piotrowski (Agfa), Krzysztof Książek (Digiprint), Zbigniew Jemioło (Digiprint), Izabela Talmont (Emipak), Mirosław Bohdan (Emipak), Paweł Szarubka (Integrator Systemów Poligraficznych), Mateusz Woźniak (Konica Minolta), Alicja Bednarek (Digiprint), Marcin Zaporowski (HP), Łukasz Chruśliński (Mark Andy), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Krzysztof Pindral (Heidelberg Polska) Karolina Kępska-Tlaga i Wiktoria Majewska (Vilpol), Andrzej Wasielak (Koenig & Bauer CEE), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo)… i cała grupa tych, których usłyszeliście i usłyszycie już wkrótce…


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING