spot_imgspot_img

Kodak wprowadza na rynek szereg nowych, innowacyjnych produktów

Kodak ogłosił wprowadzenie nowego, rewolucyjnego urządzenia drukującego (digital) i innowacyjne dodatki do kompleksowego portfolio rozwiązań cyfrowych i offsetowych, które mają pomóc drukarniom zwiększyć ich rentowność i wykorzystać nowe możliwości rozwoju.

Rewolucyjna drukarka KODAK ASCEND wznosi na nowe wyżyny wysokiej klasy opakowania i oznakowanie detaliczne

Nowa drukarka cyfrowa KODAK ASCEND Digital Press jest idealnym rozwiązaniem dla drukarni komercyjnych i dostawców usług cyfrowych, którzy chcą odnieść sukces na rozwijających się rynkach Retail/POP i Packaging. KODAK ASCEND jest pierwszą drukarką elektrofotograficzną (EP) zaprojektowaną do drukowania ciężkich podłoży o dużej długości z przyciągającymi wzrok, wysokomarżowymi ozdobami CMYK i folią w jednym przebiegu.

Drukarka jest bardziej elastyczna niż tradycyjne maszyny i bardziej wydajna niż płaskie systemy atramentowe, oferując prędkość produkcji do 572 m2/godz. Duży arkusz o długości do 122 cm (48 cali) pozwala na zadrukowanie o 23% większej powierzchni niż w przypadku arkusza B2. Nowa maszyna umożliwia drukarniom dostarczanie druków nadających się do zrównoważonego recyklingu dzięki zastosowaniu przyjaznych dla środowiska suchych atramentów KODACHROME, które są przystosowane do pośredniego kontaktu z żywnością. Nowa drukarka firmy Kodak jest bardziej ekonomicznym rozwiązaniem do produkcji opakowań i produktów detalicznych niż tradycyjne prasy czy płaskie urządzenia atramentowe.

Drukarka cyfrowa ASCEND będzie już dostępna w drugim kwartale 2022 roku w Ameryce Północnej i Europie…

Źródło: Kodak

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING