spot_imgspot_img

HD4You. Heidelberg o opakowaniach

Rozwijający się rynek opakowań, a w szczególności segment kartonów składanych, jest częścią głównej działalności firmy Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg). Firma oferuje przemysłowi paletę produktów wyznaczających trendy, stale uzupełniając ją o nowe innowacje, aby sprostać wymaganiom klientów i zaoferować im dodatkowe korzyści.

Jako partner, Heidelberg chciałby za pomocą swoich platform cyfrowych dzielić się pomocnymi informacjami, a także odpowiadać na indywidualne pytania swoich klientów w ramach interaktywnej wymiany.

W związku z tym Heidelberg uruchamia wiosną serię webinariów pod hasłem “HD4You”, podczas których przyjrzy się trendom w druku opakowań, przedstawi rozwiązania i zaoferuje platformę do wspólnej wymiany poglądów. Bezpłatne webinaria odbędą się o godzinie 9:00 CET i ponownie o 16:00 CET i będą trwać godzinę. Następnie uczestnicy będą mogli zadać swoje pytania na temat przepływu pracy, prasy i postpressu bezpośrednio ekspertom na żywo w trzech różnych sesjach “Ask the Expert”.

Wydarzenia te są skierowane do drukarń opakowaniowych z całego świata i będą prowadzone w języku angielskim. Webinaria będą nagrywane, a zarejestrowani uczestnicy będą mieli do nich dostęp w dowolnym momencie po ich zakończeniu.

Wydarzenia rozpoczną się 4 marca 2021 r. webinarium “Niezawodna i wydajna produkcja opakowań”. Odpowie ono na pytanie, w jakim stopniu można zautomatyzować produkcję kartonów składanych – od inteligentnego przepływu pracy, przez druk opakowań z nawigacją, po postpress wspomagany przez roboty…

Źródło: Heidelberg

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak