Tomasz Gajkowski w firmie Xerox Polska

- Reklama -

Z początkiem marca br. do zespołu Xerox Polska dołączył Tomasz Gajkowski, który objął stanowisko Graphic Communication Lead. Tomasz będzie odpowiedzialny za sprzedaż bezpośrednią rozwiązań do cyfrowego druku produkcyjnego do sektora poligraficznego.

Jego rolą będzie również współpraca z pozostałymi członkami zespołu sprzedażowego w Polsce, w celu rozwijania rynku oraz pozycji i obecności Xerox w poszczególnych wertykalach biznesowych.

Tomasz Gajkowski jest absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej, ukończył również studia Executve MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Z branżą poligraficzną związany jest od ponad 20 lat.

Doświadczenie zdobywał pracując z klientami z sektora poligraficznego i opakowaniowego, pomagając im w rozwoju biznesu poprzez dostarczanie rozwiazań wiodących producentów i dostawców w branży, takich jak: Konica Minolta, Papyrus, Duplo International, Océ, Technifold.

Źródło: Xerox

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?