spot_imgspot_img

Tadeusz Kuczkowski w Ricoh Polska

Do zespołu Ricoh Polska dołączył Tadeusz Kuczkowski, który zajmie stanowisko Dyrektora Sprzedaży Systemów Produkcyjnych. W nowej roli będzie odpowiedzialny za zarządzanie sprzedażą systemów do druku produkcyjnego oraz druku wielkoformatowego.

„Cieszę się, że Tadeusz dołącza do mojego zespołu. Jego doświadczenie, umiejętności, znajomość branży i pomysły z pewnością pomogą w realizacji naszej strategii” – mówi Stanisław Pieczara, odpowiedzialny za obszar sprzedaży w Ricoh Polska.

Tadeusz Kuczkowski jest związany z branżą poligraficzną od ponad 20 lat. Przez ostatnie 17 lat pełnił funkcję Paper Business Managera w Xerox Polska.

„Ricoh jest producentem, który bardzo dobrze wpisuje się w zmiany, które zachodzą obecnie na rynku poligraficznym. Ja, jako osoba od lat działająca w tej branży, widzę w tym ogromny potencjał. Strategia Ricoh jest spójna z wizją nowej poligrafii opartej na płynnym połączeniu technologii offsetu i cyfry. Ricoh z sukcesami rozwija i dostarcza rozwiązania, które świetnie wpisują się potrzeby rynku, aby wspomnieć tylko planowaną na przyszły rok inkjetową maszynę arkuszową B2, o symbolu Z75” – powiedział Tadeusz Kuczkowski, Dyrektor Sprzedaży Systemów Produkcyjnych w Ricoh Polska. 

„Cieszę się, że możemy powitać na naszym pokładzie tak doświadczonego specjalistę, jak Tadeusz Kuczkowski. Druk produkcyjny to obszar, w którym widzimy bardzo duże możliwości wzrostu. Jestem pewien, że wiedza o rynku, jaką dysponuje Tadeusz z pewnością pozwoli nam zwiększyć sprzedaż i umocnić naszą pozycję  – powiedział Tomasz Nazaruk, CEO w Ricoh Polska.

Źródło: Ricoh Polska

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak