spot_imgspot_img

Seria Acuity firmy Fujifilm zdobywa nagrody Red Dot Design Awards

Zarówno Acuity Prime, jak i Acuity Ultra R2 zostały wyróżnione za doskonałe wzornictwo produktu. Stylowo zaprojektowana nowa płaska drukarka Acuity Prime od Fujifilm drukuje z wyjątkowo wysoką jakością na wielu sztywnych i elastycznych nośnikach.

Firma Fujifilm informuje, że jej nowo wprowadzone na rynek drukarki wielkoformatowe Acuity Prime i Acuity Ultra R2 zdobyły nagrody Red Dot 2021 Design Awards. Wyznaczone przez Red Dot jury ekspertów opisało model Acuity Prime jako maszynę, w której „prosta obsługa i praktyczna elastyczność łączą się z imponującą efektywnością i wydajnością”.

Oceniając drukarkę wielkoformatową Acuity Ultra R2 firmy Fujifilm, jury uznało, że „imponuje ona możliwościami technicznymi i budową, która elegancko stawia jakość powstających na niej produktów na pierwszym planie”.

Kevin Jenner, dyrektor ds. marketingu w Fujifilm Speciality Ink Systems: „Cieszymy się z wyróżnienia tych nowych produktów nagrodami Red Dot za wzornictwo. Całkowite przeprojektowanie naszej serii Acuity w ciągu kilku ostatnich lat pozwoliło stworzyć nowy plan dla szerokiego formatu.

Każdy aspekt konstrukcji wymagał od nas dużych inwestycji i bogatej wyobraźni. Uważna analiza potrzeb klientów i sprowadzenie specjalistów od wzornictwa przemysłowego do Fujifilm Design Centre w Tokio zaowocowały powstaniem serii urządzeń, które oferują wyjątkowy stosunek ceny do wydajności, redefiniując zwrot z inwestycji w druk i wyznaczając nowe oczekiwania w zakresie prostej obsługi. 

Seria nadaje nowe znaczenie wartości i wszechstronności tych typów drukarek, które na dodatek mają elegancki i stylowy wygląd. Wyjątkowy design ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia tych celów i bardzo nam miło, że te produkty cieszą się należnym im uznaniem”.

Firma Fujifilm regularnie odnosi sukcesy w konkursach Red Dot Awards w ciągu ostatnich lat, kiedy to wyróżniono wiele jej produktów, w tym model Jet Press 750S w 2019 roku.

Źródło: FUJIFILM

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING