spot_imgspot_img

Marcin Wójcik gościem Niezbędnika poligrafa. Podcast

Niezbędnik poligrafa, cykl podcastów realizowanych przez redakcję czasopisma Świat Poligrafii Professional. 1 lipca gościem Niezbędnika poligrafa był Tadeusz Figurski, z którym rozmawialiśmy między innymi o optymalizacji produkcji poligraficznej w ujęciu opakowań.

W najbliższy czwartek 8 lipca, naszym gościem Marcin Wójcik z firmy LFP Industrial Solutions, z którym rozmawiamy o tym, jak przechodzi się z biznesu analogowego do cyfrowego i przy okazji buduje zespół wspaniałych współpracowników. A tutył podcastu: Cyfryzacja, digitalizacja i poszukiwanie nowych kierunków

Niezbędnik poligrafa jest serią podcastów, w których poruszamy bardzo różne tematy związane z naszą branżą. Nasi goście nie tylko dzielą się swoimi spostrzeżeniami, ale także przytaczają wiele ciekawych przykładów wdrożeń niezwykle interesujących rozwiązań.

Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za niezwwykle ciepłe przyjęcie naszych podcastów. Nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania i … słuchalności – mówi Mirosław Pawliński red. naczelny. 

Wszystkie podcasty są dostępne także na Spotify, Google podcast oraz Apple podcast. Zatem… miłego słuchania. Już jutro o 15.00 naszym gościem jest Marcin Wójcik z LFP Industrial Solutions.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING