spot_imgspot_img

Roll2Roll nowym agentem IM Group w Rosji

Niedawno przekształcona marka IM GROUP (wcześniej Inkmaker Group) rozpoczęła czwarty kwartał   2021   r.,  Nominując  Roll2Roll  (OOO “R2R”), jako nowego agenta serwisowego i dystrybutora w Rosji.

Alfredo Ponzio, Dyrektor Handlowy i  Kierownik ds. Technicznych (EMEA) z IM GROUP spotkał   się z Eduardem Galperinem, założycielem i dyrektorem generalnym Roll2Roll w Moskwie, aby sfinalizować umowę,  która  oficjalnie przyznaje Roll2Roll całkowite prawa do reprezentowania IM GROUP i jej marek w Rosji. Roll2Roll będzie reprezentować IM Group w sektorach farb i druku, gdzie posiadają wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku.

“Jesteśmy zaszczyceni. Jest to znaczący ruch dla obu stron; IM GROUP jest uznanym światowym liderem. Dzięki niedawnym przejęciom nowych marek firma znacznie się rozwinęła  i zwiększyła swoją obecność geograficzną. Obecnie oferuje portfolio sześciu marek, które obejmują branże farb, lakierów, chemii specjalistycznej, klejów oraz opakowań giętkich i z tektury falistej dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, kosmetycznego, tekstylnego i wielu innych”, podkreślił Eduard Galperin, “dzięki zasobom i sieci kontaktów Roll2Roll na lokalnym rynku jesteśmy dobrze przygotowani do dalszego rozszerzenia zasięgu IM GROUP w Rosji”.

“IM Group – poprzez swoją markę Inkmaker – zawsze była liderem na rynku systemów farbowych w Rosji”, dodaje Alfredo  Ponzio,  “teraz, dzięki współpracy Roll2Roll,nasz udział w rynku znacznie wzrośnie.” 

Roll2Roll – założona w Moskwie w 2003  roku  jest wiodącym dostawcą sprzętu, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych dla rynku druku etykiet i opakowań giętkich, produkcji tektury falistej oraz przetwarzania papieru i folii. Firma słynie z wieloletniego doświadczenia w rozwiązywaniu wysoce wyspecjalizowanych rozwiązań dla różnych branż, mając na swoim koncie 150 instalacji i ponad 600 modernizacji w ciągu 18 lat działalności.

“Roll2Roll jest jednym z czołowych dystrybutorów na rynku poligraficznym w Rosji i reprezentuje wiele wiodących międzynarodowych marek. Jesteśmy przekonani, że ten związek przyspieszy ekspansję IM GROUP w Rosji i przyniesie znaczne korzyści obu stronom” – podsumował Gianluca Incerti, dyrektor handlowy IM GROUP. Roll2Roll bierze udział w targach PAP-FOR  w Moskwie w dniach 9-12 listopada.

Źródło: GRAW

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING