spot_imgspot_img

Rapida 145 firmy Koenig & Bauer stawia na najwyższą wydajność w produkcji opakowań

W Coburger Kartonagenfabrik w Dörfles-Esbach od zeszłego roku całą produkcję realizuje  się na offsetowej maszynie arkuszowej Rapida 145 firmy Koenig & Bauer. Decyzja o inwestycji została poprzedzona starannym procesem selekcji. Senior commercial manager Robert Hein wspomina:

“Koenig & Bauer wykonał tu naprawdę dobrą robotę. Współpraca była profesjonalna i konsekwentna przez cały czas.”

Po przeprowadzeniu szeregu analiz procesowych i testów druku firma zdecydowała się na sześciokolorową maszynę Rapida 145 z możliwością uszlachetniania w linii i trzyczęściowym wydłużonym podawaniem papieru. To, co już wcześniej było imponującą instalacją, zostało podniesione o kolejne 630 mm, aby zmaksymalizować wydajność produkcji opakowań i bez trudu obsługuje stosy o wysokości 1,8 metra i więcej w trybie pracy ciągłej. Dzięki w pełni zautomatyzowanej logistyce stosów, nieprzerwana produkcja jest możliwa nawet podczas drukowania na ciężkich kartonach.

Doskonała wydajność

Robert Hein i kierownik druku Rolf Uting są pełni uznania dla swoich drukarzy i szybkości, z jaką zapoznali się z obsługą nowej maszyny. To nie była tylko zmiana modelu maszyny, ale również skok w zakresie automatyzacji i wydajności. Wydajność na godzinę pracy wzrasta z miesiąca na miesiąc. Regularne raporty wydajnościowe, zawierające anonimowe porównania z innymi podobnymi offsetowymi maszynami arkuszowymi, pokazują, że Rapida 145 w Coburger Kartonagenfabrik już teraz osiąga najlepsze wyniki w swojej lidze… więcej na WWW.

Źródło: Koenig & Bauer

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING