spot_imgspot_img

Primoreels po pożarze nabywa drugiego Nilpetera FA-17

Duński producent platynek, Primoreels, nabył 9-kolorową maszynę FA-17 w 2018 roku. Model ten został jednak uszkodzony w niszczycielskim pożarze we wrześniu 2020 roku, który wpłynął na znaczną część produkcji Primoreels i zmniejszył możliwości produkcyjne firmy. Dzięki ciężkiej pracy, determinacji i z pomocą bliskich partnerów i dostawców, firma zainwestowała w nową FA-17.

Podczas ponownego rozruchu Primoreels, zakupił odnowioną maszynę Nilpeter FA-2500, aby uruchomić produkcję tak szybko, jak to możliwe po pożarze.

Kiedy płonie cała fabryka wraz z wyposażeniem produkcyjnym, zapasami i projektami rozwojowymi, czujemy się tak, jakby wyrwano nam dywan spod nóg” – powiedział Henrik Sahlberg, dyrektor generalny Primoreels.  Nasz plan awaryjny został jednak uruchomiony z pełną mocą już w dniu pożaru. Rozpoczęto poszukiwanie nadających się do użytku maszyn drukarskich i konwertujących na rynku, wydano zapas surowców i natychmiast uruchomiono kilku różnych partnerów, przygotowując klisze i narzędzia konwertujące.

I dodaje: “Plan awaryjny został zrealizowany co do joty, co oznacza, że wszyscy klienci Primoreels zostali utrzymani w ruchu i żaden z nich nie doświadczył przerwania produkcji z powodu pożaru. To niezwykły wysiłek, z którego możemy być dumni”.

Jesper Jørgensen, Global Sales Manager, Nilpeter, powiedział: ‘Oczywiście, pożar był bardzo, bardzo niefortunny, ale cieszymy się, że mogliśmy pomóc Primoreels w potrzebie, wraz z naszymi partnerami przemysłowymi, i upewnić się, że będą mogli utrzymać produkcję podczas odbudowy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy kontynuować tę współpracę i oczekujemy wspaniałych rzeczy teraz, gdy Primoreels jest w 100 procentach przywrócony do życia.   

Nilpeter FA-17, zbudowana z myślą o nowoczesnym operatorze druku, z intuicyjnym interfejsem użytkownika i mobilnymi kontrolkami druku, zapewnia stabilność i ścisłą tolerancję registracji. Maszyna drukuje na wielu podłożach, w tym na materiałach samoprzylepnych, elastycznych foliach opakowaniowych, foliach polimerowych, foliach metalicznych i papierze.

Źródło: Nilpeter

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING