spot_imgspot_img

Owocna współpraca TadePack i Apes

Po raz czwarty ekipa z Gliwic montowała maszyny sprzedane przez firmę TadePack. Po instalacjach w Polsce i Serbii przyszedł czas na Niemcy, gdzie zainstalowano dwie maszyny w firmie Harder-online GmbH: maszynę sztancującą oraz kaszerówkę. Doświadczenie pracowników firmy Apes pozwala na montaż, szkolenie i późniejszą obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Założyciel firmy TadePack Tadeusz Figurski stworzył koncepcję „spółdzielni” dystrybutorów z Polski, Czech, Węgier, Rumunii, Serbii i Niemiec, w ramach której każdy partner wnosi kompetencję serwisową w wybranym segmencie port folio maszyn i urządzeń do produkcji opakowań.

Przy ograniczonej ilości sprzedaży poszczególnych typoszeregów maszyn nabycie doświadczenia w obsłudze poszczególnych maszyn stanowi spore ograniczenie. Posiadając personel specjalizujący się w określonej dziedzinie łatwiej spełniać oczekiwania kompetentnej obsługi serwisowej dla klientów z większego regionu.

Dla przykładu, serwis z Czech wyspecjalizował się w obsłudze ploterów płaskich i finisherów do wykrawania etykiet.

Zainstalowana maszyna

Wymiana doświadczeń z różnych rynków oraz optymalizacja transportu tworzą grupę bardziej elastyczną i dają szansę na rozwój w wielu dziedzinach produkcji opakowań.

„Wybór frmy Apes miał swoje dwie podstawowe przyczyny – powiedział Tadeusz Figurski – po pierwsze prywatnie nadajemy z szefem firmy na tej samej długości fali oraz po drugie ich wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisowania maszyn. Mam nadzieję na wieloletnią współpracę”

„Dla nas to możliwość wejścia w rynek maszyn nowych w segmencie przyszłościowym jakim są opakowania” stwierdził szef Apes Andrzej Polak. „Bardzo liczymy na następne maszyny , które są planowane w najbliższych miesiącach”.

Obie maszyny w Niemczech zostały odebrane przez klienta i rozpoczęły normalną produkcję.

Źródło: TadePack

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING