spot_imgspot_img

Podcast NIEZBĘDNIK POLIGRAFA w centrum Waszej uwagi

NIEZBĘDNIK POLIGRAFA. Podcasty przygotowane przez redakcję czasopisma Świat Poligrafii Professional. W całości pierwszy sezon został już zakończony. Drugi rozpoczęty z przytupem. O czym rozmawiamy z naszymi gośćmi?

- Reklama -

Poruszamy tematy, które dzisiaj w jakiejś mierze są na topie. Zatem digitalizacja procesów poligraficznych i samej poligrafii, zmiany związane z zachodząca rewolucją Industry 4.0, oprawie twardej i wpływowi pandemii na wszelkie obszary produkcji związanej z poligrafią. Poruszamy również zagadnienia techniczne i technologiczne… i wiemy, że bardzo dokładnie słuchacie wszystkiego, co publikujemy.

Już niedługo powtórnie naszym gościem Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus), który tłumaczy się z wypowiedzi jakiej udzielił w pierwszym odcinku wyemitowanym 29 lipca i pytania, na które starał się odpowiedzieć.

A w najbliższym czasie, czyli w nadchodzący czwartek, II część rozmowy z Łukaszem Żarneckim (Heidelberg Polska).

Jesteśmy w centrum transformacji cyfrowej… digitalizacja, automatyzacja, autonomizacja.. tylko tyle, że zadajemy sobie pytanie, z czym to wszystko się wiąże dla nas? Dla naszego życia i wreszcie biznesu. Dzisiaj już nie pytamy, czy warto? Dzisiaj już wiemy, że nie ma innej drogi. Trzy różne obszary. Jeden wspólny mianownik…

Zapraszamy do słuchania także na platformach Google podcast, Spotify, Apple podcasts.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak