spot_imgspot_img

HP Industrial Road to drupa 2024 cz. 2

HP i Digiprint zorganizowało spotkanie, podczas którego mogliśmy poznać najważniejsze tematy przygotowywane przez HP na zbliżające się targi drupa 2024. Wszystko w warszawskim Double Tree by Hilton Hotel 23 kwietnia. Czas na krótką relację.

- Reklama -

Kolejną prezentację dotycząca HP poprowadziła Justine Rexer – HP Product Manager, która wprowadziła uczestników wydarzenia w świat HP Indigo. Technologie, które proponuje HP Indigo dzisiaj są we wszystkich obszarach produkcji. Zarówno w produkcji opakowań, etykiet oraz produkcji wydawniczej. HP Indigo to coraz większe urządzenia, oferujące niezliczone możliwości zastosowania, włączając w to także drukowanie kolorami specjalnymi jak i uszlachetnianie.

Justine Rexer zaprezentowała również w dużym skrócie możliwości, jakie niesie ze sobą wykorzystanie oferowanej technologii i oczywiście personalizację, która zdobywa rynek z niesamowitą prędkością…


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak