spot_imgspot_img

Mimaki Innovation Days

Firma Mimaki zaprasza na Innovation Days (Dni Innowacji – 2-4 czerwca 2021), wydarzenie wirtualne organizowane wspólnie przez jej biura regionalne, aby pobudzić i kultywować innowacje w branży druku. Program imprez, prowadzonych przez ekspertów z Mimaki Japan, Mimaki USA i Mimaki Europe, będzie dotyczył zaspokojenia potrzeb obecnych i potencjalnych klientów na ich lokalnych rynkach, jak również oczekiwań całych sektorów

Uczestnicy będą także mogli lepiej poznać najnowsze pozycje w ofercie produktów firmy Mimaki – JFX550, JFX600 i SUJV-160 – w formie prezentacji na żywo po wprowadzeniu tych modeli na rynek na targach virtual.drupa.

Firma Mimaki nadal rozwija swój program wydarzeń online, zapoczątkowany przez ubiegłoroczny Mimaki Print Festival, aby zapewnić wsparcie i umożliwić kontakty z partnerami i klientami na całym świecie. Korzystając z indywidualnej platformy internetowej, goście Innovation Days będą w stanie uczestniczyć w pokazach na żywo najnowszych produktów Mimaki, mieć dostęp do specjalnych promocji, oglądać webinaria, spotykać się i rozmawiać z ekspertami firmy Mimaki, a także brać udział w rozmowach przy okrągłym stole.

Dodatkowo, to wspólne przedsięwzięcie biur regionalnych daje gościom niepowtarzalną okazję do zwiedzenia siedziby głównej firmy Mimaki, udziału w wirtualnych wycieczkach po głównej fabryce w Japonii i szansę wysłuchania niepowtarzalnych pozdrowień prezesa w czasie imprezy. Mimaki Europe, USA i Japan będą również miały dedykowane, regionalne programy imprez, skierowane do miejscowych dostawców usług druku lub tych firm spoza regionu, które chciałyby lepiej poznać globalną branżę druku.

„Przez cały 2020 rok firma Mimaki traktowała priorytetowo naszych klientów, partnerów i ogólnie rozumianą branżę, oferując wsparcie, edukację i wymianę informacji online przy braku możliwości osobistego udziału targach i ekspozycjach. Ponieważ wiele firm w 2021 roku nadal odczuwa skutki pandemii, nie słabnie potrzeba współpracy w branży druku i wzajemnego inspirowania się w drodze do sukcesu” — komentuje Danna Drion, dyrektor generalny ds. marketingu, EMEA.

„Organizując Innovation Days, bardzo nam zależało na maksymalnym odtworzeniu żywej, innowacyjnej atmosfery targów. W ciągu tych kilku dni eksperci firmy Mimaki i publiczność spotkają się, aby podzielić się wspólnymi doświadczeniami, porozmawiać i zaprezentować możliwości zastosowań oferowane przez nowe technologie Mimaki. W czasie pandemii wiele firm rozszerza albo całkowicie zmienia swoje oferty, kierując je do nowych sektorów. Mamy nadzieję, że będziemy mogli im pomóc i zachęcić je do realizowania lub kontynuowania tych zmian”.

W okresie poprzedzającym Innovation Days, firma Mimaki Europe przygotowała także inną wirtualną inicjatywę, Mimaki Digital Showroom, aby nawiązać kontakt ze swoimi klientami. Ta wirtualna przestrzeń naśladuje tradycyjną ekspozycję, gdzie obecni i potencjalni klienci firmy Mimaki będą mogli zobaczyć technologie w akcji i pomówić z zespołem o najnowszych trendach i rozwiązaniach rynkowych, które mogłyby pomóc im zaspokoić bieżące potrzeby. Projekt Mimaki Digital Showroom jest częścią działań firmy mających na celu bycie blisko społeczności druku cyfrowego, a także zobowiązaniem do zwiększania wartości i dalszego rozwoju aktywności online.

Rejestracja możliwa bezpośrednio z zakładki KALENDARZ

Źródło: Reprograf-Grafikus

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING