spot_imgspot_img

Kodak na virtual.drupa 2021

Kodak zaprezentuje przełomową technologię, która pomaga drukarniom komercyjnym, wydawniczym i opakowaniowym zwiększyć ich rentowność na targach virtual.drupa 2021.

Bezkonkurencyjne portfolio przełomowych rozwiązań offsetowych, cyfrowych i programowych firmy Kodak zostanie zaprezentowane globalnej społeczności drukarskiej na targach drupa 2021 w dniach 20-23 kwietnia. Wśród wyróżnionych produktów Kodaka znajdą się:

  • KODAK PROSPER ULTRA 520 Digital Press, który na nowo definiuje atramentowy druk produkcyjny, zamyka lukę w stosunku do offsetu. Wykorzystując technologię atramentową KODAK ULTRASTREAM, ta maszyna zwojowa drukuje obrazy o jakości zbliżonej do offsetu dwa do trzech razy szybciej niż konkurencja na szerokiej gamie komercyjnych podłoży drukowych, używając ekonomicznych atramentów KODAK na bazie wody.
  • UTECO Sapphire EVO W Press, napędzany przez KODAK ULTRASTREAM Inkjet Technology, jest pierwszą cyfrową maszyną do druku opakowań elastycznych, która dorównuje wydajnością fleksografii i jakością wklęsłodrukowi. Kodak zaprezentuje także maszynę Sapphire EVO M Press, zasilaną technologią KODAK Stream Technology, która z powodzeniem funkcjonuje na rozwijającym się rynku opakowań.
  • Drukarka cyfrowa KODAK NEXFINITY, która może poszczycić się wszechstronnością potrzebną drukarniom do realizacji szerokiego zakresu zadań z maksymalną wydajnością. NEXFINITY oferuje niespotykaną elastyczność w zakresie podłoży, rozmiarów i grubości arkuszy, a także możliwość produkcji z wykorzystaniem szerokiego wyboru specjalnych atramentów w piątym zespole obrazującym.
  • KODAK PRINERGY On Demand Business Solutions, pierwsze i jedyne w branży poligraficznej w pełni zintegrowane i zarządzane oprogramowanie biznesowe, obejmujące aplikacje MIS/ERP, Ecommerce i aplikacje do współpracy. To skalowalne, zautomatyzowane rozwiązanie typu end-to-end daje klientom jedną platformę do pracy i jednego dostawcę do współpracy, eliminując ukryte koszty i wskazywanie palcem.
  • SONORA XTRA – płyta bezprocesowa nowej generacji firmy Kodak, zapewniająca większą szybkość obrazowania, większy kontrast obrazu i lepszą odporność na przenoszenie, a także trwałość i oszczędność odpadów w przygotowalni i na maszynie drukującej.
  • KODAK MAGNUS Q800 Platesetter with T-speed, najszybsze na świecie 8-stronicowe urządzenie CTP, jest w stanie odwzorować do 80 płyt na godzinę.
  • Platesetter KODAK MAGNUS Q4800 – nowe rozwiązanie do obrazowania płyt w bardzo dużym formacie (XLF), oferujące najszybszą przepustowość dla płyt w formacie XLF dla 96-stronicowych maszyn drukujących.

“Kodak dostarcza pełne portfolio rozwiązań offsetowych, cyfrowych i programowych zaprojektowanych w celu dostarczenia druku, który się opłaca, a to wirtualne wydarzenie będzie doskonałą wizytówką dla naszych najnowszych innowacji” – powiedział Jim Continenza, Executive Chairman and CEO, Eastman Kodak Company.

Kodak powita odwiedzających targi drupa virtual.drupa w swoim salonie wystawienniczym pod adresem WWW. Ponadto firma Kodak przeprowadzi trzy interaktywne sesje internetowe:

  • Rozwiązanie Workflow na jednej platformie: Jeden dostawca. Jeden przepływ pracy. W pełni zarządzane. – Wtorek, 20 kwietnia, 15:20-15:50 CET
  • Cyfrowa sprawność na zmieniającym się rynku – środa, 21 kwietnia, godz. 15:20-15:50 CET
  • Nowa technologia płyt bezprocesowych sprawia, że przejście na ekologię jest łatwe dla wszystkich drukarni – czwartek, 22 kwietnia, 15:20-15:50 CET

Uczestnicy mogą zarejestrować się bezpłatnie na stronie virtual.drupa.com, gdzie można również dowiedzieć się więcej na temat różnorodnych usług i funkcji przewidzianych dla pokazów online.

Źródło: Kodak

Kaledarium wydarzeń – WEBINARIA

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak