spot_imgspot_img

Firma Epson przedstawia szybką drukarkę paragonów POS

Nowa drukarka POS TM-T88VII wykorzystuje rozwiązania, które sprawdziły się w poprzednich modelach, a do tego cechuje się ulepszeniami przyczyniającymi się do ochrony środowiska, między innymi dzięki niskiemu poborowi mocy, niższym poziomom hałasu oraz niewielkim marginesom wydruku, które umożliwiają oszczędzanie papieru.

W tym modelu można również stosować bardziej ekologiczny, niezawierający fenolu, papier termiczny. Nowy model TM-T88VII dostosowany do potrzeb sieci handlowych i obiektów gastronomicznych w obszarze EMEAR jest w pełni kompatybilny z T88V i T88VI, czyli poprzednimi drukarkami z tej serii.

Jako flagowa drukarka paragonów POS EpsonTM-T88VII gwarantuje największą na rynku szybkość drukowania wynoszącą 500 mm/s. Do dodatkowych funkcji należą między innymi obsługa w wielu językach, nowe wskaźniki LED oraz automatyczne, bezprzewodowe drukowanie informacji o błędach. Drukarka jest również wyposażona w nagradzaną i niezawodną głowicę drukującą firmy Epson, która może wydrukować ponad 20 milionów wierszy lub zadrukować 200 kilometrów papieru, a średni czas między awariami wynosi 360 000 godzin [2].

TM-T88VII jest w pełni kompatybilna z oprogramowaniem modeli T88V i T88VI i ma takie same wymiary. Dzięki temu firmy mogą szybko wymienić drukarki na nowe bez dodatkowych kosztów, przestojów w pracy i konieczności dostosowywania przestrzeni na kasach i ladach sklepowych.

Drukarka jest dostępna w kolorze czarnym i białym, z nową pokrywą górną. Model dynamicznie łączy się z terminalami PC-POS, urządzeniami przenośnymi i oprogramowaniem w chmurze. Wbudowane złącza Ethernet i USB oraz port szeregowy, PoweredUSB i Wi-Fi [3] sprawiają, że urządzenie można podłączyć do niemal każdego systemu. Technologia ePOS-Print® firmy Epson umożliwia drukowanie z aplikacji, a Server Direct Print pozwala drukować bezpośrednio z internetu.

„Nasza nowa drukarka paragonów TM-T88VII wykorzystuje rozwiązania, które sprawdziły się w poprzednich modelach z serii T88. Idealnie sprawdza się w obiektach gastronomicznych i sklepach w obszarze EMEAR, które obsługują klientów przy wielu kasach i wymagają niezawodnego i bardzo wydajnego drukowania paragonów. Ułatwiliśmy naszym klientom wymianę drukarek paragonów na nowe, aby mogli skorzystać z wprowadzonych ulepszeń. TM-T88VII to wiodąca w branży, wydajna i ekologiczna drukarka paragonów, która została zaprojektowana, aby zapewniać szybkie i niezawodne drukowanie w najbardziej wymagającym środowisku handlu detalicznego i gastronomii” – powiedział Grzegorz Moch, Account Manager BS w Epson Europe.

Nowy model TM-T88VII jest dostępny w sprzedaży w całym obszarze EMEAR od 1 października 2021 r.

[1] Od 2013 r. firma Epson jest liderem na rynku producentów drukarek POS w Europie Zachodniej. Firma Epson posiada obecnie 42% udziałów na rynku drukarek termicznych w Europie. Źródło: IDC, kwiecień 2021 r.
[2] Obliczono jako średni czas między awariami (MTBF).
[3] Wymagany opcjonalny adapter Wi-Fi.

Źródło: Epson

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING