spot_imgspot_img

Etiflex wkracza na nowe rynki dzięki instalacji nowej maszyny Nilpeter FA-22

Etiflex A/S, partner firmy Nilpeter od ponad 15 lat, kupił nową maszynę FA-22, aby zwiększyć wydajność i efektywność w produkcji etykiet oraz dodać do portfolio nowe produkty foliowe i kartonowe. Jest to trzecia maszyna drukująca tej duńskiej firmy, obok FB-4200 i FA-4.

Firma Etiflex A/S została założona w 1973 roku na filarach jakości, innowacyjności i pewności dostaw. Obecnie Etiflex jest jednym z najważniejszych graczy w regionie Skandynawii, produkującym duże ilości etykiet i opakowań giętkich dla takich klientów jak Carlsberg, Velux, Tican i wielu innych.

Nie da się zaprzeczyć wpływowi firmy Nilpeter

“Współpracujemy z firmą Nilpeter od 2005 roku i szczerze mówiąc, nie da się zaprzeczyć ich wpływowi; posiadanie stabilnej, wysokiej jakości maszyny drukującej jest prawdopodobnie najważniejszą częścią naszej działalności”, mówi Brian Sandgaard, dyrektor techniczny i partner w Etiflex A/S.

“Pandemia dotknęła wszystkich, także nas, ale firma Nilpeter zdołała zainstalować FA-22 na początku grudnia, w szczytowym momencie drugiej fali, przestrzegając wszystkich ograniczeń i wytycznych. Byli niezwykle pomocni,” kontynuuje Brian Sandgaard:  „Właśnie kupiliśmy jedną, ale biznes się kręci, więc kto wie”.

Niewiarygodnie łatwa w obsłudze

“Nowa FA-22 jest niewiarygodnie łatwa w obsłudze. Wchodzi w register w ciągu kilku sekund i pozostaje w nim bez względu na to, jaki materiał znajduje się w maszynie i przy dowolnej prędkości. Naprawdę lubię obsługiwać ten sprzęt” – mówi Jesper Nielsen, drukarz i kierownik zespołu w Etiflex A/S.

Stworzona z myślą o nowoczesnym operatorze druku

FA-22 jest idealnym rozwiązaniem dla ambitnych drukarni, takich jak Etiflex. FA-22 została zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu stale rosnących potrzeb drukarni i zbudowana wokół nowoczesnego operatora druku, z intuicyjnym interfejsem użytkownika i w pełni mobilnymi elementami sterowania drukiem.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i w pełni mobilnemu sterowaniu drukiem, system FA, będący wyznacznikiem elastyczności i modułowości, pozwala drukarniom na zwiększenie wydajności ich maszyn dzięki wysokiemu poziomowi automatyzacji. Wreszcie, co nie mniej ważne, wszystkie główne komponenty są produkowane w Nilpeter w Danii i Stanach Zjednoczonych, co oznacza wyższą jakość i kontrolę produkcji.

Cieszymy się z kontynuacji współpracy

“Pomimo tego, co się działo, byliśmy w stanie przeprowadzić zarówno zdalne, jak i osobiste spotkania, testy i szkolenia, oczywiście z zachowaniem wszystkich wytycznych i polityk zdrowotnych wprowadzonych przez obie firmy,” mówi Jesper Jørgensen, Global Sales Manager, Nilpeter A/S. “Przez lata nawiązaliśmy wspaniałą współpracę z firmą Etiflex i cieszymy się, że możemy obserwować jej rozwój”, podsumowuje Jesper Jørgensen.

Źródło: Nilpeter

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING