spot_imgspot_img

Conimar Group inwestuje w Koenig & Bauer Ipress 106 K PRO

Kiedy Conimar Group LLC, została założona w 1976 roku, jej przyszłościowy właściciel i dyrektor generalny, Terry Crawford, mógł zobaczyć potrzebę amerykańskiego producenta i sprzedawcy wysokiej jakości blatów, prezentów i produktów gospodarstwa domowego.

Dziś rodzinna firma jest liderem w swojej dziedzinie z najnowocześniejszymi zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi w Ocala na Florydzie – siedzibie głównej firmy – oraz w Springfield w stanie Tennessee. Aby utrzymać szybkie tempo rozwoju i produkcji, firma zdecydowała się na unowocześnienie swojej działalności dzięki nowej maszynie Koenig & Bauer Ipress 106 K PRO z wykrawarką, która zostanie dostarczona wczesną jesienią.

“Szukaliśmy maszyny, która mogłaby sprostać naszemu wysokiemu poziomowi produkcji” – mówi Crawford. “Ipress 106 K PRO charakteryzuje się doskonałą szybkością produkcji w połączeniu z wyjątkową registracją, wysokimi standardami jakości oraz łatwą obsługą i szybkim przygotowaniem – czyli wszystkim, czego wymagaliśmy. Zastosowane rozwiązanie jest jednym z niewielu, które udało nam się znaleźć, aby bezproblemowo i skutecznie usuwać odpady z wykrojnika. W miarę wycofywania starszych urządzeń, będziemy zyskiwać niezwykle wysokie prędkości produkcyjne rzędu 8.500 arkuszy na godzinę na naszej nowej maszynie Ipress 106 K PRO.” 

Koenig & Bauer zaprojektował nową maszynę Ipress 106 K PRO, łącząc wysoką jakość produkcji swoich wykrojników z solidną i innowacyjną konstrukcją swojej wielokrotnie nagradzanej technologii druku arkuszowego Rapida.

Maszyna Ipress 106 K PRO firmy Conimar oferuje dwa rodzaje monitorowania arkuszy: konwencjonalny lub opcjonalny system OPMR (Optical Printed Mark Register), który wykorzystuje czujniki i kamery do wykrywania wydrukowanych znaków. Operatorzy firmy Conimar mogą łatwo przełączać się między tymi dwoma systemami za pomocą intuicyjnego monitora z ekranem dotykowym.

Jeśli zespół firmy Conimar potrzebuje skontaktować się z działem serwisowym Koenig & Bauer, nowa maszyna Ipress 106 K PRO jest wyposażona w system zdalnego połączenia IP (online), który umożliwia zdalną konserwację urządzenia przez załogę z Florydy oraz instalację aktualizacji i ulepszeń w dowolnym momencie… więcej na WWW.

Źródło: Koenig & Bauer

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING