spot_imgspot_img

FIRST LOOK będzie pierwszą prezentacją na żywo Jet Press 750S

Po zapowiedzi nowego niezwykle szybkiego modelu Jet Press 750S w czasie virtual.drupa 2021, firma Fujifilm zorganizuje pierwszą prezentację na żywo tej maszyny w akcji, zaplanowaną na 27 lipca 2021 roku na godzinę 10.30 czasu brytyjskiego. 11.30 CET.

Wydarzenie FIRST LOOK, które odbędzie się w Centrum Zaawansowanych Technologii Druku firmy Fujifilm w Brukseli, zademonstruje, jak użytkownicy mogą w szybki i prosty sposób przechodzić między trybami wysokiej wydajności i wysokiej jakości. Uczestnicy dowiedzą się również, który tryb najlepiej nadaje się do określonych zadań, mając na uwadze oszczędność farby i oszczędność czasu w trybie wysokiej wydajności oraz fakt, że nie trzeba korzystać z technologii Rapid Coagulation Primer.

Mark Stephenson, menedżer produktu, Digital Solutions, Fujifilm Graphic Systems Europe: „Model Jet Press 750S i jego poprzednik Jet Press 720S już od pewnego czasu wyznaczają standardy cyfrowej jakości w druku komercyjnym. Jakość i czas bezawaryjnej pracy były już tak dobre, że postanowiliśmy nie ograniczać się do ich stopniowego ulepszania. Poświęciliśmy więcej uwagi szybkości i znaleźliśmy sposób na jej znaczne zwiększenie.

Nowy tryb wysokiej wydajności stwarza mnóstwo możliwości dla większych nakładów, które dawniej zwykle byłyby drukowane na maszynie litograficznej. Jednak co ważniejsze, użytkownicy nowego modelu zachowają także możliwość oferowania bardzo opłacalnych wysokiej jakości małych nakładów. Dla drukarni komercyjnych oznacza to niezrównaną elastyczność na szybko zmieniającym się rynku”.

Wyjątkowo szybki model Jet Press 750S, który jest także oferowany w ramach modernizacji dla obecnych użytkowników maszyny 750S, trafi do sprzedaży w Europie jesienią.

Jeżeli jesteście zainteresowani prezentacją warto zajrzeć do naszego KALENDARZA.

Źródło: Fujifilm

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING