spot_imgspot_img

Udany start pierwszego CorruFLEX

Grupa THIMM z powodzeniem zainstalowała swój pierwszy CorruFLEX firmy Koenig & Bauer. Nowa maszyna rozpoczęła pracę w zakładach w Sibiu w Rumunii pod koniec ubiegłego roku, w ramach realizacji kontraktu podpisanego w grudniu 2019 roku.

„Instalując tę ​​maszynę fleksograficzną HQPP, zaspokajamy zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty opakowaniowe na rynku wschodnioeuropejskim i poszerzamy naszą ofertę rozwiązań zorientowanych na klienta ”- mówi Michael Weber, dyrektor ds. strategii korporacyjnej i marketingu w Grupie THIMM.

Pierwsze testy mające na celu ocenę jakości i dokładności rejestracji zostały przeprowadzone na miejscu przez zewnętrznego usługodawcę. „Jesteśmy bardziej niż zadowoleni z wyników” – kontynuuje Michael Weber. Nowa maszyna będzie używana przede wszystkim do czterokolorowej produkcji na tekturze powlekanej.

Podstawy zaufania i profesjonalizmu, które charakteryzują partnerstwo między Koenig & Bauer a Grupą THIMM, pozwoliły ograniczyć do minimum wszelkie opóźnienia w uruchomieniu spowodowane globalną pandemią COVID-19.

Christoph Müller, członek zarządu Koenig & Bauer AG: „Jesteśmy oddani podążaniu naszą strategiczną ścieżką. Wszystkie trzy nasze nowe maszyny, CorruJET, CorruCUT i CorruFLEX, zostały z powodzeniem wprowadzone na rynek i będziemy intensyfikować nasze wysiłki, aby ustanowić standardy również w tym segmencie ”.

CorruFLEX – wysokiej jakości postprint fleksograficzny na tekturze falistej

CorruFLEX został zaprojektowany i opracowany wraz z wysokowydajną wykrawarką rotacyjną CorruCUT i zapewnia wysokowydajny postprint na tekturze falistej w najwyższej możliwej jakości fleksograficznej. Wyróżnia się unikalnym rozwiązaniem pod klucz, które łączy najnowsze technologie i funkcje z prostą i intuicyjną obsługą.

CorruFLEX oferuje wiele unikalnych funkcji, takich jak podciśnieniowy podajnik taśmowy, który działa bez rolek podających oraz innowacyjny system wymiany wałków rastrowych. Może pracować, jako samodzielne rozwiązanie lub być zintegrowane z linią produkcyjną razem z konwencjonalnymi wykrawarkami płaskimi.

Źródło: Koenig & Bauer

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING