spot_imgspot_img

Sylwia Adamczyk objęła stanowisko Direct&Indirect Sales Director w Xerox Polska

Do zespołu Xerox Polska dołączyła Sylwia Adamczyk, która objęła stanowisko Direct & Indirect Sales Director. Sylwia będzie odpowiedzialna za sprzedaż bezpośrednią – prowadząc dział dużych projektów oraz sprzedaż dedykowaną do kanału partnerskiego.

Sylwia Adamczyk zdobywała niezbędne doświadczenie w sprzedaży przez ostatnie 20 lat:

  • ponad 9 lat na rynku poligraficznym w firmach: Canon Polska, Grafikus Systemy Graficzne, Follak
  • łącznie 9 lat na rynku drukarek biurowych w firmach: OKI Systems Polska, SHARP Electronic CEE.

Wiedza zdobyta przez lata na różnych stanowiskach sprzedażowych, podczas wspinaczki po szczeblach kariery będzie wykorzystywana w Xerox Polska w obszarze budowania strategii sprzedaży na wymienionych dwóch płaszczyznach.

Jak twierdzi Sylwia Adamczyk – Zarządzanie zespołem mam we krwi, a największą zaletą jest to, że potrafię silnie zmotywować zespół i wskazać mu niestandardowe rozwiązania umożliwiające osiągnięcie celu. Szacunek dla ludzi i umiejętność słuchania jaką posiadam traktuję jako podstawę dobrej komunikacji. Cieszę się niezmiernie, że jestem na pokładzie firmy, którą zawsze postrzegałam jako innowacyjną i nastawioną na klienta końcowego. Zadania przede mną postawione są arcy ciekawym i emocjonującym wyzwaniem, szczególnie w dobie transformacji organizacji. Przekonana jestem, że wspólnie z całym zespołem sprzedażowym Xerox Polska zdobędziemy pozycję lidera firm drukujących na rynku.

Źródło: Xerox

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING