spot_imgspot_img

Przywitaj się z PRINERGY On Demand Business Solutions

Poligrafia, jako branża ma bogatą historię innowacji technologicznych, ale ma również historię skomplikowanych procesów ręcznych i wąskich gardeł produkcyjnych. Sprzedaż pracy to dopiero początek długiej serii kroków, które dotykają każdej części infrastruktury biznesowej i produkcyjnej. Punkty styku zaczynają się od uchwycenia specyfikacji zadania, aby zapewnić dostępność podłoży, farb i innych surowców. Czynności związane z planowaniem zasobów zyskują na znaczeniu, a tempo zmian w dostępnym oprogramowaniu jest szybsze niż kiedykolwiek.

Klienci korzystający z systemu KODAK PRINERGY Workflow codziennie wykorzystują te procesy do wprowadzania prac na rynek, przygotowywania ich do druku i wysyłania do klientów. Równolegle muszą rejestrować więcej danych, aby zapewnić fakturowanie wszystkich prac, zarządzać zleceniami zmian i dbać o to, by koszty sprzedanych towarów nie przekraczały ich możliwości finansowych. Dobra wiadomość jest taka, że od dwudziestu lat użytkownicy urządzeń PRINERGY są w czołówce firm budujących zautomatyzowane procesy robocze, które zapewniają im przewagę w zakresie wydajności. Automatyzacja oparta na regułach, w połączeniu z ciągłym rozwojem funkcji planowania, zarządzania prasą i wymiany danych, sprawia, że PRINERGY ma istotne znaczenie na wysoce konkurencyjnym rynku przepływów pracy.

Kodak wie, że rozwój każdej firmy poligraficznej to ciężka praca. Wymaga strategii, planowania i dążenia do osiągnięcia każdej uncji wydajności. Dlatego też w 2019 roku firma Kodak przeniosła platformę PRINERGY do chmury. Platforma KODAK PRINERGY On Demand była pierwszym krokiem w rozwoju opartego na chmurze ekosystemu, który ma pomóc drukarniom nie tylko w efektywnym prowadzeniu produkcji, ale także w efektywnym prowadzeniu biznesu. Platforma PRINERGY On Demand została zbudowana w oparciu o solidną infrastrukturę Microsoft Azure. Jest to dowód na to, że zaawansowana automatyzacja może być wydajna, dostarczać danych usprawniających zarządzanie kosztami i być oparta na chmurze.

Podobnie, jak platforma KODAK PRINERGY Workflow, która od lat pomaga drukarniom w definiowaniu przepływów pracy optymalizujących produkcję poligraficzną za pomocą automatyzacji opartej na regułach (RBA) i zaawansowanych narzędzi do planowania.  Nowe rozwiązania KODAK PRINERGY On Demand Business Solutions rozszerzają ekosystem o zestaw zintegrowanych rozwiązań partnerskich, które zwiększą efektywność działalności drukarskiej. Sprawdzone rozwiązania Microsoft Dynamics do zarządzania przedsiębiorstwem, PrintVis do zarządzania drukiem oraz Vpress do Web-to-Print w połączeniu z PRINERGY On Demand wprowadzają na rynek pierwsze inteligentne środowisko produkcji poligraficznej z obsługą chmury, które eliminuje lukę między działalnością biznesową a realizacją druku… więcej WWW.

Źródło: Kodak

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING