spot_imgspot_img

Przyszłościowe znakowanie produktów za pomocą druku atramentowego

Koenig & Bauer Coding kontynuuje rozwój portfolio drukarek atramentowych alphaJET do druku małych znaków. Niezawodna technologia atramentowa ze sprawdzonym Active Inkflow i Smart Start Technology została gruntownie zmodernizowana zarówno pod względem wyglądu, jak i użyteczności. Niskie wartości zużycia energii i emisji zapewniają, że alphaJET5 X ma najlepsze wartości TCO.

Znakowanie produktów spełnia różne wymagania w różnych sektorach przemysłu. Produktywność wymaga maksymalnej niezawodności i największej możliwej elastyczności od wszystkich zaangażowanych stron. Wszystkie drukarki atramentowe z serii alphaJET posiadają te możliwości w połączeniu z dużym i stale rosnącym portfolio atramentów.

W nowej drukarce alphaJET5 X Koenig & Bauer Coding zwraca szczególną uwagę na łatwość obsługi. Konstrukcja ma zaokrąglone krawędzie i eliminuje wypukłe pokrętła i przełączniki. Do wykonania wytrzymałej obudowy użyto wysokiej jakości materiałów, takich jak szkło i stal nierdzewna. Dzięki temu drukarka nie jest podatna na zabrudzenia i może być używana nawet we wrażliwych środowiskach.Kolejną nowością jest nowoczesny interfejs użytkownika, który umożliwia nawigację za pomocą gestów, podobnie jak w smartfonie. W zależności od warunków oświetleniowych można przełączać się między trybem jasnym i ciemnym. W zależności od procesu produkcji, ekran startowy może być indywidualnie skonfigurowany dla użytkownika.

alphaJET5 X jest również gotowa na przyszłe wyzwania. Gotowe do użycia oprogramowanie w wielu językach i systemy oparte na chmurze już teraz zapewniają przestrzeń dla doskonałej wydajności. Rozbudowana łączność systemu otwiera wszelkie możliwości dla usług zarządzanych i konserwacji predykcyjnej w produkcji.

Źródło: Koenig & Bauer

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak