spot_imgspot_img

HEIDELBERG na targach drupa w Düsseldorfie

- Artykuł promocyjny -

Targi drupa są już za kilka dni. Jak zawsze, firma Heidelberg pojawia się w hali numer 1. Czego możecie się spodziewać w hali 1? Heidelberg zaprezentuje kompleksowy, wysoce zautomatyzowany workflow spełniający różnorodne wymagania przemysłowej produkcji opakowań.

Firma skoncentruje się na odpowiedzi na zasadnicze pytanie, jak zwiększyć konkurencyjność pomimo presji kosztowej i zmieniających się warunków: robotyzacja i automatyzacja w postpressie, wraz z maszyną Speedmaster XL 106 drukującą z prędkością produkcyjną do 21 000 arkuszy na godzinę, są jednymi z najbardziej wydajnych rozwiązań na rynku.

Jako alternatywę dla druku offsetowego Heidelberg zaprezentuje nową maszynę Boardmaster w połączeniu z Intellimatch: to prawdziwy przełom w wysokonakładowym druku opakowań.

Drukarnie akcydensowe i dziełowe mogą oczekiwać zintegrowanego, kompleksowego workflow z oprogramowaniem Prinect. Dzięki zautomatyzowanej drodze form drukowych od ich naświetlenia aż do założenia na maszynie za pomocą systemu Plate to Unit oraz nowej generacji systemu CutStar, technologia Push to Stop wykorzystywana na maszynie Speedmaster XL 106 stanie się nowym standardem w druku offsetowym. Uzupełniona o współpracujące roboty w postpressie ze StackStar C, produkcja będzie bardziej wydajna i ekonomiczna niż kiedykolwiek.

Heidelberg zaprasza… Zajrzyj … TUTAJ!

Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING