spot_imgspot_img

Premiera filmu: Współpraca Konica Minolta & Colours Factory

Na początku marca informowaliśmy o inwestycji zrealizowanej przez drukarnię Colours Factory. Inwestycja dotyczyła zakupu Konica Minolta AccurioJet KM-1. Przypominamy tę informację, bo już dzisiaj możecie obejrzeć premierę filmu związanego z tą inwestycją.

Colours Factory to firma, która od lat inwestuje i w ślad za tym intensywnie się rozwija. Struktura produktów, jakie oferuje swoim klientom oraz kanały sprzedaży ewoluują wraz z jej rozwojem.

„Do zakupu maszyny AccurioJet KM-1 przekonała nas przede wszystkim sama technologia – czyli  druk inkjet UV – mówi Marek Kruszka, dyrektor ds. produkcji i rozwoju w firmie Colours Factory. – Mogliśmy dzięki niej skrócić terminy realizacji zleceń przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków, na czym zależało naszym klientom. Wcześniej wykonaliśmy testy innych urządzeń i w porównaniu z maszynami konkurencji, urządzenie Konica Minolta AccurioJet  KM-1 zdecydowanie wygrywało. Jest ono dla nas przede wszystkim rozwiązaniem komplementarnym, pozwalającym na dywersyfikację produkcji ze względu na charakter finalnego wyrobu i daje nam możliwość kierowania zlecenia na optymalną dla jego realizacji maszynę drukującą”.

Łukasz Kurasiński, Industrial Printing Business Development Manager z firmy Konica Minolta Business Solutions Polska, dodaje: „Klient docenił także parametry techniczne urządzenia AccurioJet KM-1, w tym unikalną technologię Dot Freeze, która to zapewnia idealne odwzorowanie kolorystyczne (Potwierdzone certyfikatem Fogra 53) na bardzo szerokim spectrum materiałów. Dużym atutem jest też prostota obsługi urządzenia, która pozwoliła w krótkim czasie wdrożyć je do pełnej produkcji. Warto podkreślić, że maszyna znakomicie radzi sobie także z trudniejszymi, grubymi, kartonowymi i syntetycznymi podłożami, co jest jej kolejną zaletą”…

Źródło: Konica Minolta

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak