spot_imgspot_img

Połączenie Loftware i NiceLabel

Loftware, Inc. oraz NiceLabel poinformowały dzisiaj, że łączą się pod korporacyjnym parasolem Loftware. Takie połączenie zapewnia ich klientom i partnerom bogatszy wybór rozwiązań, udostępniając szersze możliwości w zakresie etykietowania oraz korzyści płynące z większych nakładów na rozwiązania i technologie chmurowe.

Oznacza to także, że nowy Lofware  będzie dysponował łącznie 60-letnim specjalistycznym doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów z etykietowaniem w firmach różnej wielkości i z wielu różnych branż na całym świecie.

„Nasi klienci, partnerzy handlowi i technologiczni oraz rynek generalnie będą czerpać korzyści z naszej strategicznej wizji, która zakłada dostarczanie szerszych i głębszych rozwiązań do etykietowania równolegle z powiększeniem skali działalności, świadczeniem światowej klasy usług i zapewnieniem globalnego wsparcia. Łączy ona także najbardziej utalentowanych pracowników w branży, aby osiągać nowe poziomy innowacyjności” — powiedział prezes i dyrektor naczelny Loftware, Robert O’Connor, Jr.

„Zarówno Loftware, jak i NiceLabel notowały stabilny wzrost i rozwój w ciągu ostatnich kilku lat, szczególnie w roku 2020, kiedy rozwiązania do etykietowania stały się tak istotne dla ciągłości łańcucha dostaw. Krok ten łączy dwie prężne organizacje, nadając tempo planom znacznej ekspansji w ciągu następnej dekady i dalej” — dodał Robert O’Connor, Jr.

Źródło: Loftware

Kalendarz wydarzeń

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING