spot_imgspot_img

Newco Graphics Poland dołącza do Reproflex3 Global Network

Reproflex3 Ltd., firma brytyjska specjalizująca się w dziedzinie prepressu dla fleksografii, ogłosiła strategiczne partnerstwo z Newco Graphics w Polsce, w celu dostarczania swojej technologii ProjectBlue w kraju.

Newco Graphics jest najnowszym dostawcą usług pre-press i płyt, który dołączył do rozwijającej się globalnej sieci partnerskiej Reproflex3, która zapewnia drukarniom i właścicielom marek dostęp do unikalnej technologii sitodruku ProjectBlue ultra-high definition (UHD), wraz z nowymi i pojawiającymi się innowacjami w zakresie wysokowydajnego sitodruku.

Partnerstwo Newco Graphics opiera się na sukcesie Reproflex3 i jego partnera założycielskiego Z Due. Z Due, z siedzibą we Włoszech, jest głównym dostawcą usług prepress zarówno w branży druku fleksograficznego, jak i tektury falistej. Reproflex3 i Z Due będą wspólnie wspierać Newco Graphics w dostarczaniu na rynek polski technologii druku fleksograficznego ProjectBlue, BlueEdge i Vortex.

BlueEdge jest jednym z pierwszych produktów powstałych w wyniku współpracy Reproflex3 z Z Due. BlueEdge ma wszystko to, co ProjectBlue, ale został przystosowany przez obu partnerów do zapewnienia wyjątkowej jakości druku dla europejskiego przemysłu opakowań z tektury falistej.

Współzałożyciel Reproflex3, Andrew Hewitson, powiedział: “Jesteśmy zachwyceni, że mamy na pokładzie Newco Graphics. To nowe partnerstwo jest świadectwem sukcesu naszej pierwotnej współpracy z Z Due, która doprowadziła do rozwoju naszych technologii flekso BlueEdge i Vortex, dzięki którym osiągnęliśmy wiodącą na rynku jakość druku na tekturze falistej.

“Łącząc naszą wspólną pasję do tej branży, siłę w innowacjach w zakresie druku opartych na rozwiązaniach oraz bezkonkurencyjność firmy Z Due w zakresie technik druku na tekturze falistej, mamy fantastyczną okazję, aby wesprzeć Newco Graphics w rozwoju bazy klientów i dostarczaniu nowej generacji produktów flekso w całej Polsce.”… więcej na WWW.

Źródło: Reproflex3 Ltd

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING