spot_imgspot_img

Automatyzacja procesów w prepress… Akademia Heidelberga Online w kolejnym tygodniu

25 maja ruszyła kolejna edycja Akademii Heidelberga Online 2021. W pierwszej odsłonie poruszony został temat planowania produkcji, czyli efektywnego podejścia do zagadnienia, które w wielu drukarniach jest prawdziwym wyzwaniem.

- Reklama -

W kolejnej części AHO moderatorem jest jak zawsze Tomasz Pawlicki, a ekspertami dzielącymi się swoimi doświadczeniami będą: Andrzej Kunstetter i Dawid Żyta.

Pandemia dała nam wszystkim znać, że czas zainwestować w obszar automatyzacji produkcji. Nie tylko w odniesieniu do drukowania, czyli procesów już wdrożonych bezpośrednio na maszynach drukujących, ale także w obszarze prepressu. Andrzej Kunstetter i Dawid Żyta zaprezentują dokładnie tę część produkcji.

Temat webinarium: Automatyzacja procesów w prepress – czyli jak ułatwić pracę i przyspieszyć produkcję

Czy manualnie w 100% jest wygodniejsze? Czy automatyzacja w 100% jest możliwa? Jak podejść do tego tematu i czy można w ogóle wybrać właściwe rozwiązanie dla siebie?

O tym i nie tylko już w najbliższy wtorek. Warto przygotować sobie pytania i zadawać je bezpośrednio prowadzącym. To okazja, by dowiedzieć się więcej.

Tymczasem zapraszamy do ponownego zajrzenia do planu edycji TYM miejscu. Tutaj znajdziecie również wszystkie wcześniejsze materiały.

Jak zawsze, tego samego dnia oprócz transmisji bezpośredniej, jest możliwe obejrzenie powtórnie całego webinarium, do czego Was zachęcamy. W przygotowanym przez nas miejscu TUTAJ możecie również obejrzeć wszystkie dotychczasowe edycje Akademii Heidelberga Online.

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak