spot_imgspot_img

Miraclon na Węgrzech współpracuje z Hesse Trade

Miraclon ogłosił dziś nową współpracę z Hesse Trade, dostawcą rozwiązań technologicznych z siedzibą w Budapeszcie, który oferuje szeroką gamę rozwiązań dla rynku druku i opakowań z nadrukiem. Jako lokalny dystrybutor Miraclon, Hesse Trade będzie odpowiedzialna za rozwój i wdrażanie sprzedaży, marketingu i wsparcia serwisowego dla KODAK FLEXCEL NX Solutions od Miraclon na Węgrzech.

Kris Sentek, Sales Manager na Europę Środkowo-Wschodnią w Miraclon komentuje: “Europa Środkowo-Wschodnia jest kluczowym rynkiem dla druku flekso i widzimy wiele wyjątkowych możliwości dla Miraclon w tym regionie. Dlatego z przyjemnością potwierdzamy naszą współpracę z Hesse Trade, firmą o szerokiej wiedzy na temat sektora i silnych relacjach z klientami. Jesteśmy pewni, że wzmocnią nasze wsparcie handlowe i techniczne zarówno dla obecnych, jak i przyszłych klientów w tym regionie.”

Zoltan Csernus, Joint Managing Director w Hesse Trade zauważa: “Druk fleksograficzny na Węgrzech nabiera rozpędu, szczególnie w takich obszarach, jak tektura falista i staje się coraz ważniejszą technologią dla przemysłu druku opakowań. Oferujemy naszym klientom tylko najwyższej jakości rozwiązania i wierzymy, że dla prepressu fleksograficznego rozwiązania FLEXCEL NX są po prostu najlepsze. Jesteśmy pewni, że dzięki tej technologii nasi klienci będą w stanie osiągnąć lepszą wydajność prasy, skrócone czasy realizacji, jakość druku i ostatecznie większy zwrot z inwestycji, którego szukali.”

Andras Markos, Joint Managing Director w Hesse podsumowuje: “W Hesse Trade naszym celem jest wspieranie przyspieszającej transformacji przemysłu drukarskiego i opakowaniowego i mamy pełne przekonanie, że współpraca z Miraclon pozwoli nam napędzić ekspansję flekso na Węgrzech.”

Źródło:

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak