spot_imgspot_img

Małe przedsiębiorstwo, duży wpływ na środowisko

W dzisiejszych czasach nie trzeba już nikogo przekonywać jak poważna jest sytuacja związana z globalnym ociepleniem i jego konsekwencjami dla całego ekosystemu. Zmiany, które mogą temu zapobiec warto zacząć od siebie i swojego miejsca pracy, podejmując świadome, przemyślane decyzje. W GRAW wciąż analizujemy nasze działania i wprowadzamy niewielkie zmiany na lepsze, np. wysyłając naszym klientom produkty w opakowaniach w całości możliwych do recyklingu, czy zastępując papierowy obieg dokumentów elektronicznym. Ale czy to wystarczy?

Mimo, że jesteśmy niewielką firmą, w rzeczywistości mamy realny wpływ na środowisko.
Jak to możliwe? To my jako dostawca materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych maszyn i urządzeń jesteśmy odpowiedzialniza produkty, które używane sąprzy produkcji w drukarniach w całej Polsce– z czego są zrobione, jak zostały wyprodukowane, czy można je zutylizować – w skrócie – czy są przyjazne dla środowiska.

Motto naszej firmy brzmi: Oszczędność przez jakość. Mimo, że powstało 27 lat temu, kiedy o ekologii nie mówiło się tak dużo, jak dziś, to do dziś w dużym stopniu przekłada się na świadome decyzje podejmowane w GRAW. Od lat przekonujemy drukarnie w całej Polsce, że wybierając wyższej jakości produkty mogą oszczędzać c z a s, p i e n i ą d z e oraz działać w zgodzie z naturą.

Jak? Wybierając produkty ze sprawdzonych źródeł, o bezpiecznym składzie oraz dłuższej żywotności/większej wydajności mogą w znacznym stopniu zredukować odpady, emisję szkodliwych substancji chemicznych oraz zużycie prądu i wody.

Sprawdzone źródła – czyli oszczędność przez jakość w trosce o środowisko… Dominika Tuszyńska/Graw

Więcej w wydaniu lipcowo-sierpniowym czasopisma Świat Poligrafii Professional.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING