spot_imgspot_img

Kondycja branży poligraficznej | wiosna 2021

Szanowni Państwo, pandemia jeszcze trwa. Wiemy, że sytuacja nie jest dobra, prawie 90% firm badanych w 2020 roku uważało, że ich sytuacja ekonomiczna pogorszyła się. Tylko 5% wykorzystywało pełne moce produkcyjne, ale aż 75% wykorzystywało mniej niż połowę swoich mocy produkcyjnych!

Dzisiaj posiadacie Państwo mnóstwo bieżących, trudnych problemów do rozwiązania. Wypełnienie proponowanej przez nas ankiety nie jest sprawą najważniejszą. Tymczasem proszę Was o kilka chwil uwagi i pomoc w badaniu – proszę o wypełnienie ankiety. Wiem, że wiedza o rzeczywistości, wykraczająca poza próg własnej firmy jest ważna.

Będzie również ważna dla Państwa. To tylko kilka minut uwagi. Opracowane wyniki trafią oczywiście do Państwa rąk (jeśli wyrazicie Państwo taką wolę) i zapewne wzbogacą Państwa wiedzę o rynku poligraficznym, o jego kondycji i kierunkach zmian.

Ankieta jest w 100% anonimowa. Nie zbieramy danych, mogących zdefiniować uczestnika badań. Wielkość firmy i ilość pracowników, to jedynie dane konieczne do opisania sektora, jakim jest branża. Przez cały czas trwania ankiety, będzie ona dostępna online. Wyniki zaś omówimy w oddzielnym opracowaniu.

BADANIE-ANKIETA

dr hab. inż. prof. Wiesław Cetera

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak