spot_imgspot_img

Kolejny krok w rozwoju

Firma GRAW stale i systematycznie zwiększa portfolio oferowanych produktów. Wraz z powstaniem działu maszyn i urządzeń, pojawiło się niedawno kilka nowych marek; między innymi brytyjski producent maszyn – firma Edale. By dowiedzieć się nieco więcej na ten temat, do rozmowy zaprosiliśmy Marcina Zaporowskiego z firmy GRAW.

Skąd pomysł na włączenie do Waszego portfolio marki Edale?

Oferta GRAW jest coraz bardziej kompleksowa, natomiast brakowało w niej do tej pory maszyn typowo fleksograficznych do wąskiej wstęgi. Jesteśmy stale obecni w drukarniach flekso z innymi produktami i bardzo dobrze znamy potrzeby naszych klientów. Znając dostępną obecnie ofertę w zakresie maszyn wąskowstęgowych flekso na rynku polskim, postanowiliśmy umożliwić drukarniom w Polsce większy wybór i wypełnić lukę w zakresie wyspecjalizowanych maszyn fleksograficznych. Stąd rozpoczęcie współpracy z Edale.

Co dzisiaj Edale ma do zaproponowania?

Edale to niezwykle innowacyjny producent, z którego doświadczenia i wiedzy korzystają
duże i uznane firmy. Edale nie tylko dostarcza maszyny drukujące, ale także całą platformę dla rozwiązań inkjetowych znanych producentów maszyn cyfrowych. Razem z Edale jesteśmy w stanie stworzyć specjalne konfiguracje pod konkretne potrzeby. Dobrze wiedzieć, że Edale produkuje maszyny pod konkretne zapytanie klienta.

Nie jest to taśmowa produkcja. Mamy pewność, że dostajemy to, co jest nam potrzebne i zostało zrobione specjalnie dla nas. Dzięki temu nasi klienci mogą konkurować na rynku,
wykorzystując te drobne usprawnienia i różnice, które pozwalają wyprodukować
dany produkt lepiej, szybciej, czy taniej. Edale to dzisiaj FL1 i FL3 do druku między innymi etykiet i opakowań oraz serie FL5 i FL7 dedykowane do opakowań. To wszystko może być
w linii połączone z system FDC czyli płaską sztancą rolową, dzięki czemu w jednym
procesie możemy produkować opakowania kartonowe, ze wszystkimi uszlachetnieniami
oferowanymi przy druku flekso. Jest to ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza kiedy patrzymy na optymalizację procesów produkcyjnych i ich maksymalną automatyzację.

Co oznacza dla Was włączenie Edale do oferty?

Włączenie firmy Edale do oferty GRAW to kolejny krok w naszym rozwoju i naszych klientów. Teraz możemy zaproponować klientom alternatywę w zakresie maszyn drukujących… więcej na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional.

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING