spot_imgspot_img

Ultimate Paper Box zwiększa wydajność introligatorni o 100% dzięki Koenig & Bauer AllPro 110

Jako wiodąca firma produkująca pudełka papierowe, Ultimate Paper Box szczyci się swoją dbałością o jakość, nieustannie inwestując w najnowocześniejszy sprzęt, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów. Zakład w City of Industry i 130 pracowników osiągają wysokie noty za najbardziej wydajną, najwyższej jakości i przyjazną dla środowiska produkcję.

Dysponując wyjątkowym wachlarzem offsetowych maszyn arkuszowych, w tym stajnią wielkoformatowych maszyn Koenig & Bauer Rapida, Ultimate jest w stanie konsekwentnie osiągać nadzwyczajne wyniki przy prędkości 18 000 arkuszy na godzinę. Aby zapewnić płynny przepływ prac od drukarni do postpressu i do klienta, firma pod kierownictwem Janaka Patela wzmocniła swój dział falcowania i klejenia za pomocą nowej składarko-sklejarki Koenig & Bauer AllPro 110.

“Szukaliśmy większej automatyzacji, szybkości i kontroli jakości” – wspomina Patel. “Stwierdziłem, że AllPro 110 ma to wszystko”.

Patel liczy, że półautomatyczny podajnik i automatyczny E-pack zapewniają zadziwiająco szybką pracę. Kontrola jakości odbywa się automatycznie dzięki czytnikowi kodów kreskowych i funkcjom wykrywania kleju w maszynie.

“Od momentu zainstalowania systemu widzieliśmy wspaniałe rezultaty,” mówi Patel. “Nasza produkcja wzrosła, zwłaszcza że dodaliśmy kilku klientów z branży kosmetycznej, a także naszych obecnych lojalnych klientów z branży spożywczej, farmaceutycznej i elektronicznej. Konieczne było zainwestowanie w naszą introligatornię, aby pozostać liderem w naszej branży. AllPro 110 był dla nas odpowiedzią.

Dzięki pełnej automatyzacji i szybkiemu przygotowaniu dała nam prędkość produkcyjną dwóch innych maszyn. Zwiększyła naszą produktywność o 100%, skróciła czas przygotowania do pracy i przyczyniła się do osiągnięcia wysokiego wskaźnika wydajności produkcji naszych wysokiej jakości opakowań.”

Patel uważa, że ta imponująca maszyna jest dowodem jego silnego zaangażowania w dostarczanie klientom najwyższej satysfakcji. Celem, jak mówi, jest zaspokojenie potrzeb swoich klientów przy szybszej realizacji zamówień.

“Ze względu na szeroki zakres podłoży, z jakimi mamy do czynienia w przypadku zleceń klientów, potrzebowaliśmy składarko-sklejarki, która z łatwością poradzi sobie ze wszystkimi materiałami, od kartonu po tekturę falistą” – mówi Patel. “Nasza AllPro udowodniła, że może produkować różne złożone opakowania przy maksymalnej prędkości taśmy 400 m/min. Jej panele sterowania z ekranem dotykowym są przyjazne dla naszych operatorów.”

“Rozwinęliśmy solidne, wieloletnie partnerstwo z firmą Koenig & Bauer” – mówi Patel. “Od naszej pierwszej instalacji maszyny drukującej w 2008 roku, dostarczają nam najbardziej niesamowitą technologię i najwyższą produktywność. Jesteśmy dumni, że jesteśmy jedną z drukarni posiadających maszynę AllPro. Wierzymy, że nasz rekordowy wzrost i sukces można po części przypisać urządzeniom Koenig & Bauer.”

Źródło: Koenig & Bauer

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak