Kolejna instalacja Nilpetera

- Reklama -

Nowa maszyna Nilpeter FA-17 w firmie LUX Global Label została zainstalowana w październiku 2020 roku. Ta 10-kolorowa maszyna fleksograficzna wyposażona jest w wałki dociskowe ze specjalnym antypoślizgowym wykończeniem powierzchni oraz system nowej generacji CLEANINKING, który oferuje stałą wydajność gęstości przy wszystkich prędkościach.

Ambicje skupiają się wokół dwóch kluczowych obszarów

“Nasze ambicje związane z nową maszyną drukującą skupiają się wokół dwóch kluczowych obszarów – wydajności operatora i rozwoju produktu” – mówi Leslie Gurland, wiceprezes wykonawczy ds. globalnej sprzedaży i marketingu w firmie LUX Global Label.

“Po pierwsze, Nilpeter FA-17 umożliwia nam zwiększenie prędkości i zmniejszenie ilości odpadów, co pozwoli nam skrócić czas realizacji zamówień i zachować konkurencyjność cenową na rynku. Po drugie, instalacja ta jest oznaką naszego ciągłego zaangażowania w testowanie granic i wprowadzanie na rynek nowych, najnowocześniejszych produktów” – kontynuuje.

“Nawiązaliśmy współpracę z firmą, która opracowała technologię mikro-druków z efektem 3D, wymagających ultra-precyzyjnego druku i idealnej registracji. Można je wyprodukować tylko przy użyciu najnowszego FA. Produkt ma daleko idące możliwości, zarówno jako unikalne zabezpieczenie dla przemysłu medycznego, jak i wizualny akcent w produktach higieny osobistej” – podsumowuje… więcej na WWW.

Źródło: Nilpeter

Red. W Polsce maszyny drukujące Nilpeter w swojej ofercie posiada Koenig & Bauer CEE.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?