spot_imgspot_img

Koenig & Bauer LIVE do 2 grudnia!

Koenig & Bauer LIVE do 2 grudnia! Tak, to już kolejne wydarzenie, jakie zorganizowała firma Koenig & Bauer dla swoich klientów, zainteresowanych największymi maszynami offsetowymi oferowanymi przez ten koncern.

Jak informuje firma, podczas sesji eksperci techniczni przedstawiają nową generację wielkoformatowych arkuszowych maszyn offsetowych. Użytkownicy maszyn Rapida dążą do uzyskania maksymalnej wydajności i produktywności.

Nowa Rapida 164 oraz Rapida 145 i nowe funkcje jakie oferuje ta maszyna. Wszystko związane z wydajnością i efektywnością, zasobami posiadanymi przez drukarnię i odpadami, wszystko przy zachowaniu najwyższej jakości i pełnej kontroli produkcji.

Zbliżające się sesje będą emitowane już 2 grudnia. Rejestracja dostępna w naszym kalendarzu…

Nadszedł czas. Nowa generacja wielkoformatowych arkuszowych maszyn offsetowych Koenig & Bauer już jest – dla Państwa sukcesu w formacie jumbo. Zachwycają one nowoczesną, interaktywną koncepcją obsługi i wydajnością druku do 18.000 bph. Nie możesz się doczekać, aby dowiedzieć się więcej?

Już na pierwszy rzut oka widać, że obie serie wielkoformatowe są prezentowane w nowej, innowacyjnej stylistyce wszystkich maszyn Koenig & Bauer. Ale są też inne innowacje, dzięki którym wielkoformatowy Rapidas umacnia swoją wiodącą pozycję na rynku w tej klasie formatów. Przy formatach arkuszy 1.060 x 1.450 mm (Rapida 145) i 1.205 x 1.640 mm (Rapida 164) mogą one drukować z podstawową prędkością do 16.000 h w trybie kartonowym. Z szybkim pakietem, maksymalna wydajność wynosi 18.000 (Rapida 145) lub 17.000 (Rapida 164). Oprócz zaawansowanych funkcji automatyzacji, mogą się one pochwalić parametrami wydajnościowymi nowoczesnych maszyn średnioformatowych – przy dwukrotnie większym formacie druku i więcej.

Cyfrowe sterowanie i monitorowanie

Zmieniła się koncepcja działania. Duże panele dotykowe przy podajniku, wejściu i dostawie sprawiają, że wiele elementów obsługowych jest zbędnych. Rutynowe procesy, które mają być aktywowane decentralnie, mogą być w ten sposób sterowane równie wygodnie, jak z konsoli. Wskaźnik stanu przy podawaniu dostarcza informacji o aktualnym stanie maszyny. Różne kolory światła wskazują, czy maszyna produkuje, jest w trybie gotowości lub jest w trakcie konserwacji.

Konsola ErgoTronic jest cyfrowym interfejsem dla wszystkich procesów produkcyjnych. Wyposażony jest w ekran dotykowy oraz duży ekran ścienny. Cały szereg dodatkowych funkcji pomaga monitorować produkcję w czasie rzeczywistym.

Dalsze korzyści dla firm pakujących

Nowa generacja maszyn wielkoformatowych Rapida oferuje znaczące ulepszenia dla drukarni opakowań. Na nowych maszynach zakres przetwarzanych podłoży może być rozszerzony poza granicę 2 mm. Jest to ogromny skok dla firm działających w sektorze ciężkiej tektury lub bezpośredniego druku na tekturze falistej, gdzie całe spektrum może być drukowane i wykańczane w linii produkcyjnej…

Źródło: Koenig & Bauer

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING