spot_imgspot_img

Gwałtowny wzrost kosztów surowców prowadzi do korekt cen w firmie Heidelberg

Jak czytamy na stronie firmy Heidelberg… Aby złagodzić nieproporcjonalnie gwałtowny wzrost kosztów materiałów, logistyki i innych zamówień, Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) będzie umiarkowanie podnosić ceny dla swojej branży sprzętu ze skutkiem natychmiastowym. Dostosowanie to jest dokonywane w otoczeniu gospodarczym rosnącego popytu i kosztów surowców i jest niezbędnym krokiem, aby nadal oferować klientom innowacyjne rozwiązania i najwyższej klasy usługi.

“Obecny rozwój cen surowców pokazuje bezprecedensowy impuls wzrostowy”, powiedział Rainer Hundsdörfer, dyrektor generalny firmy. “Przede wszystkim ze względu na wysoki popyt ze strony Chin, a także globalny megatop elektromobilność, koszty zamówień publicznych znacznie wzrosły w krótkim okresie. W ostatnich miesiącach wyczerpaliśmy wszystkie możliwości uniknięcia rychłego wzrostu cen. Chcemy rozwijać się wspólnie z naszymi klientami i nadal być dla nich wiarygodnym partnerem w zmieniającym się otoczeniu rynkowym. Umiarkowany wzrost cen, który jest teraz konieczny, pozwoli nam dalej rozwijać nasze przywództwo w dziedzinie innowacji, a tym samym jest również inwestycją w przyszłość.”

Koncentrujemy się na kliencie z jego wymaganiami, aby optymalnie rozwijać i wykorzystywać swój potencjał biznesowy poprzez najnowocześniejsze technologie, innowacyjne rozwiązania i nowe modele biznesowe. Z myślą o decydujących czynnikach, takich jak optymalizacja procesów i inteligentna, niezależna od operatora produktywność, Heidelberg oferuje inteligentną drukarnię.

W tym celu wszystkie modele Speedmaster w małych, średnich i dużych formatach są standardowo wyposażone w nowe funkcje Push to Stop i połączenie z chmurą. Oznacza to, że wszystkie grupy klientów mogą cieszyć się stale rosnącą gamą rozwiązań oprogramowania opartych na chmurze, a także korzystać z przyszłych rozwiązań. Ciekawe innowacje w dziedzinie inteligentnych systemów wspomagania i AI w imponujący sposób pokazują, co jest już możliwe i gdzie w nadchodzących latach nastąpią zmiany… więcej na WWW.

Przeczytaj także:

Źródło: Heidelberg

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING