spot_imgspot_img

Aktualizacja! Akademia Heidelberga Online wystartowała

25 maja ruszyła kolejna edycja Akademii Heidelberga Online 2021. W pierwszej odsłonie poruszony został temat planowania produkcji, czyli efektywnego podejścia do zagadnienia, które w wielu drukarniach jest prawdziwym wyzwaniem.

Uczestników webinarium przywitał Tomasz Pawlicki, który przypomniał poprzednie edycje Akademii Heidelberga Online i wysoką ich oglądalność. Tym razem edycje Akademii są nieco rozciągnięte w czasie, ale tematy, które już dzisiaj zostały zapowiedziane mogą być dla Was bardzo interesujące.

Plan kolejnych edycji zamieszczamy w TYM miejscu. Wróćmy jednak do edycji dzisiejszej, która rozpoczęła się punktualnie o 10.00.

Temat: Bez planu nie ma efektywności – proste i efektywne planowanie produkcji.

Głównym prelegentem był Dawid Żyta, który zaprezentował bardzo ciekawe rozwiązania firmy Heidelberg, pomagające w zarządzaniu przebiegu prac oraz automatycznym rozwiązywaniu konfliktów produkcyjnych. Dokładnie chodziło o rozłożenie konkretnej pracy na arkuszu, co niekiedy zdarza się zwłaszcza w produkcji opakowań.

Całość w oparciu o oprogramowanie Prinect, które jest jednym ze sztandarowych rozwiązań firmy Heidelberg. Dawid Żyta przedstawił w jak łatwy i szybki sposób, bez posiadania oprogramowania MIS, można wygenerować ścieżkę technologiczną dla każdej z prac. Prace dodatkowo zawierają informację, na jakich urządzeniach i z jakimi czasami powinny zostać realizowane poszczególne etapy produkcji.

Jeszcze dzisiaj będzie możliwe obejrzenie powtórnie całego webinarium, do czego Was zachęcamy. W przygotowanym przez nas miejscu TUTAJ możecie również obejrzeć wszystkie dotychczasowe edycje Akademii Heidelberga Online.

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING