spot_imgspot_img

Od lokalnego dystrybutora do zakładu produkcyjnego

W nowym zakładzie produkcyjnym hubergroup Polska w Nowej Wsi Wrocławskiej koło Wrocławia ruszyła produkcja lakierów dyspersyjnych dla przemysłu poligraficznego.

Wszystkie pozostałe linie produkcyjne i dozujące zostały już przeniesione z poprzedniej lokalizacji do nowych hal o powierzchni ponad 20.000 m². Firma produkuje tu farby offsetowe, fleksograficzne i wklęsłodrukowe marki Gecko, a także lakiery i farby metaliczne do opakowań oraz druku książek, gazet i czasopism.

hubergroup, piąta co do wielkości firma drukarska na świecie, zapowiada dalszy rozwój technologiczny w tym już i tak bardzo nowoczesnym zakładzie. Zautomatyzowane dozowniki szwajcarskiej firmy Tecos oraz innych wiodących producentów, między innymi: Ink Maker, Fluid, GSE, Betz i Dromont, a także nowoczesne disolwery polskiej firmy Globimex umożliwiają codzienną produkcję kilku ton farb i lakierów.

Do nowej hali firma przeniosła również swoje laboratoria i dział rozwoju. Stąd wysyła swoje produkty do klientów na całym świecie.

W najbliższych miesiącach rozpoczniemy instalację kolejnych nowoczesnych urządzeń, które jeszcze bardziej podniosą rangę polskiej firmy. Już dziś jesteśmy jednym z trzech najważniejszych zakładów produkcyjnych w Europie – podkreśla dr Janusz Cymanek, Prezes Zarządu hubergroup Polska – Kwalifikacje, profesjonalizm i odpowiedzialność naszych pracowników zadecydowały o wyborze naszej lokalizacji jako wiodącego centrum innowacyjno-wdrożeniowego. Nasze laboratoria i Dział Obsługi Klienta obsługują klientów nie tylko z Europy, ale również z Ameryki Południowej i Azji.  

Źródło: hubergroup Polska

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING