spot_imgspot_img

Canon współpracuje z HYBRID Software

Firma Canon nawiązała współpracę z HYBRID Software – wiodącym dostawcą innowacyjnych narzędzi informatycznych dla branży graficznej i branży opakowań, aby zaoferować producentom etykiet  zaawansowane rozwiązanie front-end dla serii LabelStream 4000, które gwarantuje lepszą wydajność i automatyzację pracy.

Serię LabelStream 4000 charakteryzuje całkowicie otwarta struktura organizacji zadań, pozwalająca producentom etykiet na łatwe wdrożenie maszyny do istniejącego środowiska produkcyjnego. Rozwiązanie opiera się na formacie PDF i możliwa jest konfiguracja systemu jako samodzielnej maszyny, jak i wdrożenie jej w zaawansowany, zautomatyzowany system przepływu prac.

LSFE, bo tak nazywa się oprogramowanie, bazuje na CLOUDFLOW od HYBRID Software i jest rozwiązaniem idealnie dopasowanym do potrzeb, umożliwiającym ekonomiczne, samodzielne działanie z bardzo wydajną organizacją zadań w oparciu o PDF. Funkcje obejmują RIP ze zintegrowanym zarządzaniem kolorem, przetwarzanie importowanych plików PDF, bezpośrednie połączenie z serwerem druku LabelStream w celu automatycznego kierowania plików do druku, a także dodatkowe opcje konfiguracji do zaawansowanej automatyzacji organizacji zadań.

Walter Vogelsberger, wiceprezes ds. cyfrowej produkcji opakowań w Canon Production Printing: „Bardzo się cieszymy, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z HYBRID Software, wdrażając ten wspólnie stworzony front-end. Dzięki temu dajemy naszym klientom jeszcze więcej powodów do zastosowania LabelStream w ich środowiskach. Nowy front-end LabelStream pozwala zaoferować klientom ekonomiczne, gotowe do produkcji rozwiązanie, zapewniające dodatkowe funkcje automatyzacji”. 

Christopher Graf, dyrektor ds. marketingu w HYBRID Software, skomentował: „Usprawnione procesy organizacji zadań, bazujące na otwartych systemach to klucz do wydajnego drukowania. Bardzo się cieszymy, że możemy współpracować z firmą Canon, aby pomóc wspólnym klientom rozszerzać oferty produktowe i usługowe oraz zoptymalizować cyfrową produkcję etykiet.”

Źródło: Canon

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak