spot_imgspot_img

Durst prezentuje system drukujący P5 350 HS

System drukujący P5 350 HS jest najnowszym członkiem rodziny z platformy technologicznej P5. Dodatkowa opcja wyposażenia Durst Automat, w pełni zautomatyzowane rozwiązanie inline, czyni procesy produkcyjne o wiele bardziej wszechstronnymi i wydajnymi dla użytkowników.

Nowa maszyna drukująca Durst P5 350 HS może drukować́ z prędkością̨ ponad 600 m2/h, czyli dwukrotnie większą niż̇ standardowy model Durst P5 350, co czyni ją najwydajniejszą drukarką hybrydową na rynku.

Dodatkowo, dzięki tym samym unikalnym cechom (multiroll i opcja multitrack 6), które sprawiły, że seria P5 350 odniosła sukces, nowy model zachowuje wysoki poziom wszechstronności.

Można go skonfigurować́ z maksymalnie dziewięcioma kolorami, w tym z kolorami light i bielą̨, a także z lakierami do specjalnych zastosowań́ w druku wielowarstwowym, tj. „Dzień i noc”, „In&Out” i nawet 12-warstwowym drukowaniem techniką „hapt-print”.

Wysoka wszechstronność́ może być utrzymywana m.in. poprzez wybór dodatkowej opcji Durst Automat – nowemu w pełni zautomatyzowanemu systemowi podawania i układania arkuszy, który może obsługiwać́ dwa arkusze jednocześnie, również̇ w rożnych rozmiarach, o wymiarach maksymalnych 3,5 m (szer.) x 2,2 m (dł.), przy wysokości stosu do 90 cm. Przesuwany stół umożliwia wygodny dostęp do systemu rolowego, dzięki czemu możliwa jest szybka wymiana materiału przez jednego operatora.

Rozwiązania biznesowe ukierunkowane na koncepcję Smart Factory.

Oferowane kompleksowo rozwiązania tj. Durst Smart Shop, Workflow, Analytics, Lift ERP, a teraz Durst Automat – wspierane przez doradztwo i bezproblemową integrację zapewnianą przez Durst Professional Services, wyznaczają nowe standardy automatyzacji i innowacji.

Warto podkreślić, iż Durst Workflow to oparty na przeglądarce internetowej system zarzadzania danymi, łączący funkcjonalności prepress i RIP. Sprawdzony przepływ prac dla narzędzi PDF, zarządzanie kolorem i RIP zapewniają̨ najwyższą̨ jakość́ oraz optymalizację kosztów zużycia atramentu. Durst Workflow – po ogłoszeniu partnerstwa z PrintFactory, które dzięki uniwersalnemu oprogramowaniu API umożliwia łatwe zarządzanie mieszanymi środowiskami drukowania – jest teraz dostępny także dla maszyn drukujących innych niż̇ Durst.

Natomiast wprowadzony na rynek, nowy, elastyczny atrament LED POP posiada imponującą̨ gamę̨ kolorów i oferuje niezrównane połączenie elastyczności, możliwości nanoszenia wielowarstwowego i przyczepności. Jest to najlepszy w swojej klasie atrament hybrydowy, odpowiedni dla szerokiej gamy nośników w roli oraz w arkuszach.

Źródło: LFP

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING