spot_imgspot_img

Dla mediów powlekanych. Inwestycja w Paragon Customer Communications

Paragon Customer Communications, jeden z największych graczy na rynku direct malingu w Wielkiej Brytanii, zainwestował w system druku Ricoh Pro™ VC70000. Firma specjalizuje się w druku materiałów wykorzystywanych w wysyłkach marketingowo-reklamowych a dzięki nowemu systemowi będzie mogła rozszerzyć skalę wydruków realizowanych na mediach powlekanych.

Firma korzysta już z dwóch systemów Ricoh Pro™ VC60000, które wykorzystywane są m.in. do druku materiałów reklamowych, planów emerytalnych, listów oraz etykiet na półki. Paragon korzysta również z oprogramowania do zarządzania produkcją Ricoh Process Director™.

Była również pierwszą europejską firmą, która zdecydowała się na instalację atramentowego systemu produkcyjnego na papier ciągły Ricoh Pro™ V20100. Na maszynie realizowany jest druk książek. Uzupełnieniem tego parku jest również system  Ricoh Pro™ C9210 na którym produkowane są m.in. okładki książek.

Clive Stringer, Director of Continuous Feed Print and High-End Software, Commercial and Industrial Printing Group, Ricoh Europe powiedział: “Jesteśmy bardzo dumni z naszej współpracy z Paragon. Szczególnie, że jest ona długofalowa. Paragon zaufali naszym rozwiązaniom już niemal dekadę temu. Dzięki instalacji Pro VC70000 będą mogą kontynuować przesuwanie produkcji z maszyn offsetowych na druk cyfrowy. Ten system pozwoli im również zaoszczędzi 40% na kosztach papieru”.

Dave Phillips, Site Director w Paragon Customer Communications powiedział: “Nasza najnowsza inwestycja w system Ricoh pozwoli nam zaoferować klientom większą różnorodność. Cenimy Ricoh zarówno jako dostawcę technologii jak i partnera, który wspiera nas w rozwoju naszego biznesu”.

Źródło: Ricoh

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING